Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Chevrolet Bel Air CheZoom


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nieznam sie na modelach samochodow. powiem ci tylko ze straszanie mi sie niepodoba twoj lakier. matowy jakis o ogulnie wyglada jakbys farbakami plakatowymi go pomalowal. A tak to chyba ok jesli to poczatki z 3d :P ale to ocenia specjalisci od autek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to zebym sie znala, ale lakier faktycznie slaby no i detalu malo.

za to sama bryla w miare jakostam sie trzyma kupy,wiec chyba nie jest zle jak to sie mowi na poczatek ;)

mysle,ze nastepne autko bedzie lepsze.

poczekaj na jakies bardziej fachowe rady,wyciagnij wnoski i do pracy :)

pozdrawiam

 

no i witamy na forum

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No autko fajne - wybrales ;]

 

Jest kilka bledow w modelu

-napewno drzwi cos szwankuja(chyba ze to tak tylko sie wydaje z 1 screenu)

- te paski metalowe co leca przez auto w miejscach wydawaja sie krzywe :(

- wydaje mi sie ze miejsce na rejestracje z tylu za bardzo wysuniete do przodu. i chyba pasowalo by to troszke z chamferowac zeby bylo bardziej kanciste

-szyby sa jakies plastikowe to jako do tekstury

-ogolnie teksturka calego autka jakas pochrzaniona niewiem w czym renderujesz ale polecam v-raya lub brazila i zrobic pozadna teksturke lakieru

-heh zasterzezenie do opon sa jak balony chyba nawet nie maja bierznika pasowalo by to poprawic.

-dach chyba troszke krzywy

Szkoda ze nie ma renderu z przodu.

 

Ogolnie model mi sie podoba dobrze wykonany jak na zoltodzioba. Daj renderki z przodu napisz w czym renderujesz. Dodaj wiecej jakis detali.

Fajne alusy i ta tarcza z tylu widac ze sie starasz oby tak dalej a zaniedlugo bedziesz wymiatal,

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość George82

Sam jestem poczatkujacy, ale jak dla mnie autko wyglada spoko (stary amerykan:D)... Ogolne wrazenie psuje brak wnetrza i brak detali, no i ten lakier.. mysle, ze warto by bylo nad tym popracowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak renderujesz scanlinem to radze sie pobawic w advanced lighting chociaz... ale najlepiej sciagnij od razu falrejka(http://www.vrayrender.com), bedzie lepiej i szybciej raczej :) co do woziku - kluja mnie w oczy slupki dachowe i laczenie okien z dachem, bledy w rogach drzwi, takze tam, gdzie sie zaczyna ten chrom z boku, ogolnie dosyc plastelinowy ci wyszedl(uzywaj mniejszego chamfera, bedzie lepiej), i tak jak wyzej - malo detali. a i dziwne ze lakier jest takze wewnatrz nadkola ;) ale jak na nooba to dobrze, robiles jakies tutki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód nie ma za wiele detali zobaczcie orginał. Ale faktycznie kolory są do bani bo nie umiem operować renderami typu mental..,vray, finalrender. itp itd. Kompa tez mam do bani;).

2005bjcca29871342bq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak nie umiesz, to sie naucz :) vray naprawde jest intuicyjny, pozagladaj na helpy, tam wszystko jest dokladnie opisane, bo ze scanlinem daleko nie zajedziesz. a jak kompa masz slabego(jakiego? bo to roznie bywa) to render radze robic noca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności