Skocz do zawartości

Obiekt 3D "maska PrzeciwGazowa"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tez kiedys probowalem zrobic taka maske ale nie wyszla mi zbyt dobrze :)

Wydaje mi sie ze powinna pokrywac wiecej glowy i powinienes troche bardziej uwypuklic miejsce na nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korpus gumowy bedzie sie rozciagal do ksztaltu twarzy wiec dlatego nie zrobilem czesci na nos. Zawory sa kanciaste. popracuje na nimi troche jeszcze.

 

a teraz pytanie - kto zna przepis na fajna gume ? juz kombinuje i zadna mi nie pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze że ostro pracujesz ( w przeciwieństwie do mnie ) , model za modelem , pracka za pracką :) Bardzo fajna maska , ale coś te ( filtry powietrza są zbyt kanciaste)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!.

 

 

Jeżeli chodzi o materiały to, lepsza ta po lewej (ciemniejsza) jedynie w sprawie gumy. Ale jeżeli chodzi o okular to źle to jest, lepiej kontynuuj prace nad tą drugą, popraw te małe błędy co opisałem w galerii. Oraz przyczepię się do materiału filtropochłaniaczy, twoje wyglądają jak z plastiku, one są wykonywane z metalu lub stali, w żadnym wypadku z aluminium czy tworzyw. Jeżeli jest to maska wojskowa, a w takiej roli ją widzę :]. Filtropochłaniacz musi być z pokryty anty korozyjną grubą warstwą matowej farby. Jeżeli jest to model cywilny to również jest pokryty farbą, Maskpol czasem odwali numer i nie maluje filtropochłaniaczy tylko robi je ze stali nie rdzewnej, ale dlatego że są to maski cywilne a filtropochłaniacz taki nie może być długo przechowywany. Też się przyczepię do tego cypelka co wystaje, wnioskuję że jest to od bidonu, całkiem dobry pomysł, jednak pamiętaj że bidon posiadają raczej wyłącznie maski wojskowe, zmniejsz trochę jego średnicę. Wydaje mi się że zapomniałeś o najważniejszej rzeczy, o zaworach wylotu powietrza wydychanego, jak bierzesz wdech to powietrze jest wciągane filtropochłaniaczem przez zawór znajdujący się w masce który się otwiera, potem przy wydechu zawór się zamyka a otwiera się ten drugi wylotowy przez który wylatuje powietrze wydychane. Co do miejsca to raczej powinien być na dole, no i teraz masz problem, ponieważ u ciebie na dole broda wchodzi, jak zrobisz to miejsce na nos to wydłuż trochę przód maski, i zrób wreszcie przedział z zaworowy- to takie coś do czego się wkręca filtropochłaniacze i powinien z niego wychodzić ten od biodona cypel, przedział zaworowy jest wykonany z metalu, może być pokryty farbą, jest złączony z gumą poprzez tzn. zgrzewanie i zaciskanie go z gumą, trudno to wytłumaczyć. No ale proces jest nie ważny. Twój model ja już u mnie zarezerwowane miejsce na pulpicie :]. Czekam na ten model z niecierpliwością, życzę powodzenia i zapału!.

 

 

Przepraszam że się rozpisałem.

 

 

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności