Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Ford Mustang GT-xxxx


Rekomendowane odpowiedzi

To jest moj pierwszy projekt, od bardo dlugiej przerwy (teraz aktualnie robie Nissan 350Z). Nad tym fordem siedizalem troche i poprostu juz nie moge na niego patrzec, dlatego juz uwazam ten projekt za skonczony, i daje praktycznie finalne scenki, prosze o szczere i nie za bardzo dolujace opinie :P :)

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

5.jpg

 

Projekt wykonany w : 3ds MAX 6.0

Render : finalRender

tekstury : Adobe Photoshop CS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

te pierwsze rendery mi sie nie podobaja, strasnie sztuczne wyszly z tlem rozmazanym hdri i powtarzajaca sie teksturka :/ ten z pustynia tez srendi, render straszny, a i laczenienie za bardzo pasuje. za to powiem ze przed ostatni(ostatni mi sie nie zaladowal :(), ten ze zblizeniem na przod, jest swietny, troche mroczny, agresywne, po prostu bardzo dobry. co do modelu - szyba z boku, w oryginale tez jest tak wygieta?? jak ona ma sie chowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gripi za ocene, wiem ze te pierwsze sa lekko kijowe, ale zrobilem juz tak szybko zeby cos bylo ,ten ktory ci sie tak abrdzo podobal ( moj ulubiony) robil sie 9h rozdzielczosc 1280 na 1024 :) i z ogromnym sky lightem. Moze sie zbiore na zrobienie lepszych kompozycji, ale jak naraize to jak aptrze na ten model w 3ds to zbiera mi sie na wymioty :) po prostu za duzo nad nim juz siedzialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziek ize tak model sie podoba :), oswietlenie to jest sky light + omni (frShadow), fakt nie jest najlepsze ale mi sie nawet podoba, lakier jest slabiutki "landrynkowy" :) a otoczenai z mojej winy bo mi sie juz nei chce robic tego prtojektu moze za tydzien do neigo wroce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki, braw nie trzeba , hahahahhaha :), ej mam prosbe bo w finalRenderze jestem ciota, a to jest model w ktorym go renderuje, i czy ktoss znajacy dosc dobrze te3n render moglby mi dac ustawienai na fajny lakier ??? Dzieki z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lusterka i rama przedniej szyby powinny chyba byc chromowane a nie w kolorze nadwozia, boczna szyba nie powinn byc tak wygieta, lakier rzeczywiscie niezaciekawy

co do otocznia moglbys go zrobic np na stacji benzynowej na pustyni stylizowanej na lata 60-70

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To jest MOJ pierwszy projekt"

 

No chyba jednak nie, bo model jest co do joty zerżnięty z DVD "car4ever". Te same błedy co na płycie, nawet idealnie takie same felgi i wycieraczki. Zebyś chociaż coś zmienił, żeby nie było tego widać, ale chyba nawet nie dotknąłeś tego modelu. Twój to być może jest render, ale nie model. Co za bezczelność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EJ sorry, ty wiesz swoje ja wiem swoje, nie bede sie z toba klocil bo to i tak nic nie da i to tym bardziej na forum ,ale akurat co do wycieraczek to jest prawda, bo ich mi sie juz nie chcialo robic. Wiec pozdrawiam, jakbys mial ochote sie poklocic to zapraszam na gg :)

 

A teraz juz inaczej :) Juz prawie skonczylem tego Nissana ktorego mecze juz od dluzszego czasu, wiec wracam do forda poprawie bledu ktore powiedzieliscie mi na forum WIP i zrobie mu ta kompozycje na stacji benzynowej na pustyni, czekam na dalesze propozycje :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wiesz swoje to udostępnisz siatkę tego modelu? powiedzmy perspektywa z tyłu i z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności