Skocz do zawartości

Obiekt 3D "maska PrzeciwGazowa"


Rekomendowane odpowiedzi

taka mala pracka. :-)

max6, vray

material gumy mi nie wyszedl zbytnio :-( ale niewiem jak zrobic lepszy

Maska to nie jest konkretny model dlatego nie oceniajcie jej podobienstwa do oryginalu gdyz takowego niema. Ot posklejalem elementy z kilku modeli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!.

Zauważyłem kilka błędów. No więc, gdzie jak założysz maskę będzie nos ? no coś ci nie wyszło z tym, brak na niego miejsca. Kształt maski jest zły, jak są okulary, to te boki na ich wysokości są za krótkie jak sie założy taką maskę i napręży mięśnie szczenki to gaz sie dostanie tamtędy, powinny być dłuższe. Druga sprawa to zaczepy mocujące do pasków nagłowia są zbyt blisko okularów, nie będę odciskac tych boków wspomnianych wyżej. Okolice brody są w dobrym kształcie. Jeszcze tylko ten kształt okularów jest nie taki jaki powinien być ponieważ, powinny być one bliżej siebie i nie mogą sie tak rozjeżdżać w okolicach nosa. Ale takto model jest fajny. Maska jest zabójczo podobna do Polskiej MP-5 ;). Oraz ten kolor gumy, powinien być bardziej matowy i czarny, ale jak to uzyskac w 3d to nie mam zielonego pojęcia. Ale model jest dobry, tylko ta guma, może zrób piankową maskę ;).

Pozdrawiam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do maski... coz... maska :D - fajnie ;)

a co do gumy - popatrz jakie sa ustawienia standardowych materialow pseudogumowych :D i pokombinuj troszke zeby uzyskac zadany efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maski są spoko...moja jest mniej skomplikowana (ale to chyba dlatego, że ma jeden filtr czy jak to się tam nazywa a twoja dwa;)

poważnie to świetny pomysł, faktycznie materiały do poprawy.

Może dobrym rozwiazaniem byłoby oświetlenie za pomocą HDRI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności