Skocz do zawartości

Pojazd 3d:Toyota


Gość konrad_89

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konrad_89

Po ostatnim niezbyt chyba udanym modelu wziąłem się ostro do pracy i już zamieszczam na forum nowe autko. Wiem że ma trochę bugów ale nie będę już ich poprawiać, biorę się za coś innego. Myślę że będziecie zaskoczeni kolejną moją pracą.

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hm bledy w zderzaku,przy przednich swiatlach, za wlotem z boku, na tylnich swiatlach blacha nachodzi, nierowne nadkole, ogolnie troche plastelina w ksztalcie, wydaje mi sie ze supra ma bardziej zdecydowane ksztalty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konrad_89

O, ktoś poznał co to za auto:)

wlot z boku to wystaje i dlatego tak wygląda.

Nie wiem o co chodzi z tymi błędami w zderzaku. Robiłem ze zdjęcia i wyszło bardzo podobnie a supra jest chyba taka plastelinowa, poza tym to niektóre części świadomie przerobiłem.

To tyle.

 

 

Ale może ja się nie znam...

 

edit: o, ekstra dzięki.

Lakier to turroka, nie mój:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój ulubiony samochód :) modelik 5/6 ale renderem toś sie nie popisał - shader lakieru i felg leży, tak samo oświetlenie - przynajmniej dla mnie, nie wiem jak tam chłopaki :(

 

edit ;)

 

turroka nie turroka - leży :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

model 5/6???? :o Ja rozumiem friendship, ale nie wazelina!!!!!!!!!!!!! Chryste, jesli to Twoj pierwszy model to powiedzialbym ze jest srednio, ale oceniajac go tak n normalnych warunkach to mogę napisać tylko tyle, że jest krzywo, brzydko, nieszczegółowo... ogólnie jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności