Skocz do zawartości

Pojazd 3D: De Lorean DMC - 12


Igi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z takiej perspektywy lepiej, ale proponuje ci dac zwykly szary material na model i renderowac na bialym tle, bedzie wiecej widac. Model jak na poczatek niezly. Ale juz widac pare bugow np. na masce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm zrobie to jak najszybciej bo mi liecnencja wygasla na 3dsmaxie 7 i musze zainstalowac na innym kompie zeby moc wyeksprtowac do formatu *.3DS i robic dalej na trojce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz jest lepiej, ale... :)

Nie renderuj narazie wozu, bo to sie nieoplaca. Rob print screeny i ciachaj je w pierwszym lepszym programie do grafiki 2D. Moze tak nie jest do konca prosciej, ale w ten sposob mozna latwo pokazywac siatki. Oczywiscie mozesz tez zrenderowac scene bez zadnego renderera i ten sposob tez jest dobry, ale siatki przyjemnej dla oka tak nie pokarzesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze ktos mnie musi ubiec z jakims pomyslem na samochod lub tez cos innego. Wlasnie mialem miec deloreana w swoim "planie wydawniczym". Gosciu nie mozesz skaszanic tego modelu i w ogole rendera, bo to bylby grzech. Taki fajny samochod, normalnie moje mazenie, choc nie do spelnienia...

PS. Ale i tak zrobie ten samochodzik;p Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że jkiedy ja robiłem ten samochód nie miałem takich dobrych blueprintów, teraz żałuje, ale zaczynać od początku nie chce mi się .

 

Ogólnie super auto może być, ale mususz dać więcej screenów, trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem sorry ze tak dlugo zwlekalem ale mam male klopoty z maxem zalaczam siatke z boku

10yn.jpg

 

p.s. mam pytanie do lonka16: Czy nie jestes zarejestrowany na forum bttf-zone??

te polowkie jeszcze nie sa zweldowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz igi ja czesto zakladam login na jakis stronkach tylko po to aby moc cos sciagnac i szczerze mowiac nie pamietam ich wszystki zbytnio. Czy moglbys mi dac linka do tej stronki, wtedy na pewno mi sie przypomni.

 

 

igi juz wiem chodzi o back to the future zone, wiem ze na jakiejs takiej stronce sie rejstrowalem, ale i tak nie znam tego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chory bylem przez te dni nie moglem nic zrobic a w ogole to sie tak zastanawiam czy nie zrobic tego od nowa bo mi cyba nie wyszlo. mam jeszcze jedno pytanie gdy modeluje na spajnach i np. robie drzwi od wewnatrz no to msuze zrobic cienka ostras cianke wewnetrzna i jak dam surface'a to po zewnetrzej stronie patrzac po ostrym katem robi sie taki brzydki czarny cien jak tego uniknac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności