Skocz do zawartości

skonczona strona


abstract

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

intro kiepskie, długo się ładuje i nic nie przedstawia. Stronka ciekawa, nie podoba mi się ten kucharz (?) na początku i kompozycja elementów w okienku, przydało by się żeby te przejścia nie trwały tak długo (są niezłe ale trochę za długie) marginesy nieco zwiększyć :)

 

Poza tymi drobnymi uwagami stronka ciekawa i nieźle zrobiona :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucharza musialem dodac na zyczenie klijenta.

Ogulny koncept strony byl bez niego, zamiast kucharza(czy tam testera) byla wstawiona pani delektujaca sie winem, ale kazali mi ja wyzucic i wstawic tego goscia.

(klijent nasz pan)

 

pozdr..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intro to jakis zart, tak ?

strasznie wolno sie to wszystko laduje...

Biala otoczka dookola glowy tego "testera" wyglada strasznie badziewnie.

"Projekt i obsługa Studio Multimedialne Arkadia" nie wiem po co komu to podkreslenie... pozatym kolor czcionki taki troche zbyt cukierkowy...

Tekst na stronie powinien miec jakis inny kolow - nie bialy.

Liternictwo przyciskow "menu" tez troche takie naiwne

Mapka troche nieporeczna....

 

Przejscia z menu do menu mi sie jedynie podobaja... Ogolem 4/10

 

 

Widac, ze robisz postepy - oby tak dalej :] Pracuj wiecej nad szczegolami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Intro bez sensu. Dołączam się to poprzedników. Kompletnie dym nie ima się treści, nie jest w żaden sposób atrakcyjne i irytuje tylko swoją obecnością, bo film musi się zaladować.

Wzmianka o projekcie i obsłudze też jest niefortunna, jeżeli już powinieneś ładnie zawrzeć to we flashu. A poza tym po słówku - obsługa - wnioskuję, że stronka jest statyczna ( żeby wnieść zmiany trzeba babrać się w źródłach .fla). To bardzo zła sprawa jeżeli chodzi o flasha, bo użytkownik nie może sam zmieniać sobie zawartości. Ale dla firmy to na korzyść bo stronę "obsługuje" a ktoś za to musi płacić.

Bardzo nie lubię takiego uzależniania od siebie klienta. Na razie we wszystkich takich przypadkach z którymi się spotkałem takie związanie to był czysty wyzysk. Nie wiem jak jest u Ciebie oczywiście.

 

Jeżeli stronka nie jest dynamiczna, to proponuję (jezeli już bardzo nie lubisz programowania) powiązać sobie zawartość z zewnętrznymi plikami txt. A najlepiej już nauczyć się czegoś i zrobić obrazki też wczytywae dynamicznie, już nawet bez php, ale na zmiennych z plików txt, w których określisz sobie tlko paramentry jakie i ile plików wrzucasz.

 

Animacje pomiędzy podstronami są straszne wolne. I irytują podczas przeglądania. Możliwość animowania strony nie ejst po to, żęby tam solić popisy animacyjne, ale uatrakcyjnić przeglądanie. Powinny być efektowne, ale dynamiczne i krótkie.

 

Poza tym użycie flasha w przypadku tej stron nie ejst uzasadnione. Mogłeś to równie dobrze, a nawet lepiej zrobić w statycznym htmlu. Nie ma tu nic (oprócz animacji wideo, która nie jest najszczęśliwsza) co flasha potrzebuje i co by bez niego dało się osiągnąć.

 

Tłumaczenie, że sięczegoś ie lubi jest też nie wporządku.

 

Aha. typografia też nie jest najszczęśliwsza. Bardzo gubi się wśród grafiki.

 

Ale co jest ok. Obrazek i klimat adekwatny do zleceniodawcy. Trochę zdjęcie panny z winiakiem odstaje, ale resztawydaj się spójna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności