Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Star


Melonik

Rekomendowane odpowiedzi

Oj śmierdzi śmierdzi... JESTEM ZA CZARNĄ LISTĄ!!! Panowie ja sie poirytowałem całym tym zdarzeniem...

 

"sporo roboty, ile masz doświadczenia (czyt. czasu spedziles przy) 3d"

Melonik: "miesiac ??????"

 

A najlepsze jest to:

29-05-2005 robil cos takiego co jest jak na moje oko takie sobie i w stylu odbieggającym od tej nieszczęsnej naczepy (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=15823&page=1&pp=10) aż tu nagle

13-06-2005 robi coś takiego (http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=15823&page=3&pp=10) podpisując w pierwszym poscie na tej stronie "W przerwie od stara modeluje to :".

Straszny przeskok w poziomie... nie sadzicie??

 

Nie no ja już nie wiem... Może on faktycznie zawalił sprawę i źle sformułował to zdanie... Że "chciałby" zrobić coś takiego a nie że "robi"... No tak to by bylo jakieś wytłumaczenie ale: dlaczego sie podpisał na tym modelu (na tej małej skrzyneczce na końcu naczepy)?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Melonik: ja osobiscie mam to gdzies czy to ukradles czy nie, bo to nie moj model ale sam widzisz jak kradziez wywoluje poruszenie.

Skoro w 2 tygodnie udalo ci sie skoczyc z poziomem o dobre kilka stopni, to proponuje na uniewinnienie abys w tydzien, zrobic cos co my ci zadamy. Tez jakis element samochodowy, tak aby nie odbiegal od poziomu prezentowanego na przykladzie naczepy. Zaraz ktos znajdzie jakas referencje, upewnimy sie ze modelu na sieci nie ma i bedziesz dawal aktualne uploady. Skoro jest podejzenie ze to nie twoje musisz sie postarac aby sie "uniewinnic". Wiem ze istnieje cos takiego jak domniemanie niewinnosci ale ja mam to gdzies bo walczysz teraz o reputacje a nie sankcje prawne. A to czy wlasciciel naczepy napisal cos tam na innym forum to mnie nie interesuje. Reszta zapewne mnie poprze.

 

ale nick zawsze można zmienić i zarejstrować się na nowo ....można stosować bany IP ale niektórzy (np. neostrada nie wiem czy każda) ma zmienne ip wiec i to nie mui pomodz w 100%.najwyzej dac nick i gg (szkoda zmieniac numer)

Wystarczy ile lat, skad, dane kontaktowe, nick. Kiedys ktos to znajdzie jak bedzie potrzebowac, nie martw sie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/g mnie powinniśmy mu dać już spokój - nie mówię że jest niewinny, ale jak sam autor tego modelu opowiada że to co pokazał Melonik nie jest jego modelem, to o czym my tu dalej gadamy? No i jak dla mnie najgłupszym pomysłem jest dawanie mu "pracy przymusowej" takiej jek modelowanie auta, bo przecież jak na serio zrobił sam ten model (w co wątpie, ale jest to możliwe) to gosciu chyba może sie wkurzyć i sobie odpuścić (a na dodatek sa wakacje :P )... Można natomiast po prostu patrzeć na kolejne prace Melonika zamieszczane na tym forum i po pewnym czasie każdy sobie sam odpowie na pytanie czy to była jego praca , czy tez nie.

Ale się rospisałem :P

 

edit: o nielot napisał to samo tylko krócej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie nie ciągnijmy tego tematu bo się to forum przeistoczy w "porozmawiaj ze mną mamo"... Tylko go zniechęcimy do dalszych prac a przecież nie o to chodzi. Każdy ma prawo do błędów nawet takich... Czasami jest to spowodowane po prostu wiekiem - kiedyś się sam puknie w czółko i powie "jaki ja byłem szalony" czy coś w tym stylu. Niech każdy sięcofnie parę lat wstecz i sobie przypomni co robił... Czuję się jakbyśmy tutaj jakąś misję chcieli spełnić, ale od tego rodzaju przypadków są socjologowie i zdrowy rozsądek u człowieka, który przychodzi z wiekiem. Dziękuje! "Niech moc będzie z Wami..."!!!

 

P.S.

Jakbyśmy chcieli każdego wywalić za jakieś głupstwo małe czy też duże to: Uuuuuwaaaagaaaa!!! Ogłaszam!!! Zlikwidujmy wszystko co jest na tym forum i zacznijmy od początku, od czystej kartki i porządnie... Bo nikt nie jest tutaj bez winy... :P

 

Dziekuję!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no to gratuluje dobrego samopoczucia. chcecie po prostu skończyć go jechać.

chłopak prawdopodobnie sam zrobił model (albo ktoś mu pomogł - to już tak nie można?), dowodami były przypuszczenia, autor modelu przyznał racje melonikowi. sam melonik chyba bardzo zraził się do 3dsa. a wy chcecie po prostu skończyć.

świetnymi mentorami jesteście, moge przytoczyć wiele cytatów, w których pisaliście żeby melonik się w końcu przyznał do winy, i tym podobne rady. natomiast kiedy to wy się (raczej) pomyliliście, topic zamilkł.. no tak się takich spraw nie kończy.

 

pozdrawiam

 

przepraszam że uogolniałem, większość nic nie mówiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności