Skocz do zawartości

Propozycja


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam propozycje jako pierwszy na tym dziale i mam nadzieje ze nie ostatni

 

Czy da sie to zrobic w lov poly ?? bardzo mi sie podoba ta fotka ale chciałbym aby to było w lov poly i wiem ze w tej technice wiele ogrywa rola textury

 

No wiec co o tym myslicie ?? Chciałbym to kiedys zrobic tak jak jest na obrazku , ale ja chciałbym to przezucic w 3d

 

Ps. Wybaczciue szczerosc pani , ale powarznie ja kocham wampiry , i walsnie ta kobieta mnie urzekłą tak jak wyglada naturalnie :D mama nadzieje ze nie obrazicie sie na mnie za to .... ze pokazuje to ale tu śa juz wszyscy dorosli chyba i nie będą płakac ani sie skarzyc na cenzure ze tak to ujme \"Sami swoji \" [piwo]

 

A jak sie dobrze przyjzycie to moze uzycie , kogo ona przedstyawia i z jakiej gry .... Ciekawe czy ktos zgadnie hihi , wałsnie gram w domku w te gre i diabelnie mnie wciągneła .... Polacem wszystkim \"BloodRayne\"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MeG

 

Ja wąłsnie gram w te gierke i diabelnie mi sie podoba nawet na easy jest trudna jak licho hehe , jak dla mnie ..... jeszcze mam 44czy 5 oficerów do zabcia hehe i wypas sie siedzi w tej maszybie z minigunem i rakitnicą , no ta gra mnie rozwala ....

 

Mam nadzieje ze nie tlyko my w nią grywamy hehe , pozatym to kocham wszytsko co związane z wampiryzmem ( oprócz psychozy takiej jak , w realu wampirowanie lub innedebilne zagrywki heh ) [lol2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD musisz jak jest duzo oficerow krew pic

to ci tyle nie zrobia ... niewiem czy juz masz mod gdzie mozesz loop wlaczyc to ci pojdzie latwiej hehe najgorsze i tak przed toba ... w tej grze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jezeli chodzi o gre BloodRayne to jzu przeszedłem superfajne i diablenie trudna , tyle moge powiedziec na ten temat i jak dobrze czuje to na 100% zrobia drugą czesc jak nie film czy komix czy cos jeszcze fajniastego heheh :D

 

Polecam gre kazdemu

 

a wdomu teraz jak z maxa wyjde to przez chwile jeszcze sobie pogram w Aliens vs Predators 2 , heh gram predatorem na Hardzie kurde trudno powiem szczerze ze powaznie trudno sie gra hehe , ale podoba mi sie to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności