Skocz do zawartości

MAM PROBLEM JAK ZROBIĆ SCREANSHOT'a ???


shark_kk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all :)

 

Jestem początkujący i nie wiem jak mam zrobić screanshota mojej pracy wykonanej W 3DS MAX'ie. Jak oglądam galerie to widze zuper prace 3d bez tych wszystkich strzałek itp. PROSZĘ O jakieś dokładne instrukcje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

o ku... powiedzcie ze ktos sobie jaja robi BLAGAM !!!!:/

eeee moi niewidzacy dobrze koledzy radza pisac czarnym na czarnym wiecej by bylo widac. Zawsze mozna PRINT SCREEN i do photoshopa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci chyba nie chodzi o zadnego sreenshota tylko nie wiesz ze to jest rendering !!!!!!!! Poprostu wciskasz F9 lub 9 ( juz z tego wszystkiego nie pamiętam) i juz renderenuje sie po skończonym renderingu ( kiedy skończy sie ten rendering, wtedy gdy taki paseczek w innym oknie cały sie jakby załaduje) i powinien zniknąć pozostanie jedno okienko ( lub dwa zalerzy jaki system renderingu) z obrazkiem na gorze masz ikonke z zapisem jaki to ma byc format obrazka czy animacji i gdzie ma to zapisać, i oto cały ten twój screenshot!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak na serio to musisz zrobić "RENDERING" czyli proces w którym ta cala siateczka z wszystkimi modyfikatorami, teksturami itp. itd. z viewportu zamini się na... powiedzmy bitmapke. Do tego celu służy opcja rendering->render. U góry w menu lub klawisz F10. Tam są rożne opcje ktore sobie narazie odpuść. Na samym dole widzisz 3 guziki. RENDER to ten "najważnieszy":P na lewo masz viewport daj tam powiedzmy perspective. Render odbywa sie osobnym okienku w ktorym ikonka dyskietki sluzy do zapisywania obrazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności