Skocz do zawartości

SCENA 3D:room


Rekomendowane odpowiedzi

Moj mały speed scena powstala w ok 10h(wszystkie modele moje:)render trwał 12 h(1100x784)na Athalon XP 2000,512 ram.Max +v-ray i troche korekt w szopie,konstruktywna krytyka mile widziana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pozwole sobie powiedziec, ze pojechales po bandzie z tymi dzbanuszkami kolo schodow (scale Z?) oprocz tego jeszcze "za-oknem" nieladnie wyglada, wlasciwie jak podswietlona fototapeta. ramy okienne sa jakby nierowne, schody chyba troche zbyt "delikatne" - balbym sie po nich chodzic :D poza tym - ciekawe modele mebli, zwlaszcza tej... polki/szafki(?) w kacie :)

ladne to cale ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotel dość orginalny, za oknem troche jest dziwnie i w rogu pokoju troche brudno ale ogólnie fajnie jest. no moze ta zielona kanapa mi nie podchodzi - kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowo vrayowato ;]

 

unikalne to to nie jest a sam design mi tez nie podchodzi ...

zielony przejadł mi ise od kąd zobaczylem tutoriala na everach ... (od tamtej pory zielony sux ;])

 

ogolnie poprawnie ale nie orginalnie ;]

 

ps. ile razy bym nie mowil o expozycji to za oknem dalej jest ciemno ... ciemniej niz w srodku pomieszczenai a powinno byc przepalone (to chyba logiczne) ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet przyjemne, czemu kamera tak wysoko. Wygląda jakby ktoś wszedł na stół i stamtąd zrobił zdjęcie. Kolory mebli troche dziwne. Wnętrze urządzone troche chaotycznie. Dał bym coś na podłoge, jakiś dywan może bo troche pusto i mało przytulnie. Meble w ogóle bym inaczej porozstawiał. Stół stoi jakby w przejściu, wolałbym mieć kącik jadalny niż tak jak u ciebie. Popracuj nad aranżacją wnętrza, technicznie jest nieźle , no i coś z tymi oknami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności