Jump to content

mlodAs

Members
 • Content Count

  168
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

55 Excellent

About mlodAs

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Poznan/Turek

Recent Profile Visitors

6,706 profile views
 1. mlodAs

  Forgotten Gods

  Projekcik w ramach relaxu. Narzędzia to głownie blender 3d oraz reality capture co scanów
 2. baza modeli architektonicznych. http://www.blenderboom.com
 3. Dzięki ask3r, wnętrza liczone na 3x gtx 780ti a czasy rożnie ale tak porównywalnie do vraya w zasadzie nie ma tam żadnych tików raczej ogólne zasady unikania szumów i na ściany i duże powierzchnie często wrzucam materiał na bazie AO shadera, sporo przyspiesza licznie, wiecej o tym znajdziesz pod linkiem https://blenderartists.org/forum/showthread.php?216866-Cycles-tests-the-new-blender-CPU-GPU-renderer-of-awesomeness/page228
 4. HAHA dobre, ta sofa to duma producenta tez nie bardzo kumam ale raczej nie jesteśmy targetem wiec może i takie tłoczenia maja sens.
 5. Hej Dla jednego z polskich producentów popełniłem takie oto grafiki. Jedna to okładka katalogu a druga powstała do kalendarza, obie zrobione w blendku render cycles. Dajcie znać co myślicie.
 6. Cześć Mam pytanko, znalazłem jakiś czas temu build Blender 2.75 With Mesh Cache Sequence przetestowałem nawet przy okazji jakiegoś zlecenia i pięknie bez problemow importuje sekwencje obj co często ratuje d... przy integracji blendera z innym softem. Orientuje się ktoś czy i kiedy planują dodać to do podstawki ?
 7. Patrzyłem ostatnio na ten renderer i uznałem ze to chyba jeszcze nie czas na testy ale to co pokazałes jest grube wiec trzeba bedzie spróbowac. Oczywiśćie bez Twojego skilla niebyło by efektu wow! wiec front się należy.
 8. Nie ma cycków a całkiem sexi , gratki!
 9. PI coraz ambitniej i myślę ze doganiają już gigantów, złożoność sekwencji wprawia w osłupienie a przy tym fajnie czuć metal brud i ciężar całości. Gratuluje projektu
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy