Skocz do zawartości

Kryształy Lorien WiP - 3D


RadX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Originally posted by Phantom

[wow][wow][wow] to Całka !! nie no widze że uczeń przerósł mistrza :P nie no mi się bardzo podoba...teraz powiedz mu żeby zrobił texturki :P

 

pozdro...

Nieźle nie :D

Już mu SMSa wysłałem ale pókico go przez jakiś czas nie będzię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie ma co...gior...powala...ash miło patrzeć na jego prace...ale musimy się zabrać za robote bo jak narazie to tylko gior...pracuje...ja sam także mam zamiar zmobilizować się do roboty...tylko jakby ktoś mi powiedział co mam robić to było by fajnie :) a i andertona tesh jush można męczyć o concepty :D

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zeby wszyscy napisali/pokazali to co zrobili (z ostatnich zleceń) - tylko nie po 510 screnów, tylko jak jusz jeden maly, tak żebyśmy wiedzieli na czym stoimy. Jeżeli ktoś nie umie/nie chce robic texturek niech da komus model do otexturowania (phantom?)

To samo tyczy sie animacji.

 

Jaki jusz pisałem ja cały czas texturuje te mebelki, wolno mi to troche idzie bo dopiero poznaje temat.

 

Co do conceptów to narazie giorgio robi wioskę drwali, wiec nastepne to juz bedzie sam altdorf

 

Fajnie by bylo jak do konca tygodnia zebralibyśmy całą karczmę + dialogi i dostarczyli sylwiuszowi

I tu jeszcze raz ludzie chętni do pomocy przy tworzeniu dialogów prosze o kontakt ze mna - plizz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Pablo i ty !!

Ja się zajumję obsługą jej co było ustalone i obwieszczone na ostatnim GoDzie.

Daj mi grafę, ja zrobię HTML i się już z Pablem dogadam jak je na serwa wsadzić i aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 2 wersję ławeczki (a są jeszczę w prefabach :D) 1 w Quarku prościutką i 2 też prostą w MAXie i tejże pokazuję siatkę tu objawam wam.

Nie chciałem przesadzać ze zdobieniami w końcu to prosta drwalska ławeczka. :>

Ma 240 poly.

 

Phantom jak nie wiesz co mi wysłać to daj znac na GG a w tym czasie spróbuję pokombinować po swojemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Gotham

Bitwa to świetny trening. Przyda się wam i na pewno zaprocentuje. A i tematy się nie pokrywają ani metody (hi ply/low poly).

 

Ja tam zawsze pracuje nad paroma rzeczami na raz. Mniej się męczę jakoś.

Mam nadzieję, że wszyscy sobię to wezmą do serca [uczeń]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna ławeczka tylko IMHO trochę za \'miejska\' i porządna jak na karczmę w na środku szlaku, prowadzoną przez Luigiego, ale zobaczymy jak to bedzie

 

A tak BTW to mysle ze naprawde przydal by sie GoD i podsumowanie tego co narazie zrobilismy, bo przez ten sezon letnio-wakacyjny wszystko sie troche sypie....

 

Poki co jak nie ma darkelfa moze ktos inny by sie tym poprostu zajal

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by felav

Fajna ławeczka tylko IMHO trochę za \'miejska\' i porządna jak na karczmę w na środku szlaku, prowadzoną przez Luigiego, ale zobaczymy jak to bedzie

 

A tak BTW to mysle ze naprawde przydal by sie GoD i podsumowanie tego co narazie zrobilismy, bo przez ten sezon letnio-wakacyjny wszystko sie troche sypie....

 

Poki co jak nie ma darkelfa moze ktos inny by sie tym poprostu zajal

 

Spox juz poleciała składająca się z 5 klocków bez oparcia zrobiona w Quarku.

Ktoś inny czyli ja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dodaj pare ścianek i zrób jakieś zagięcia...w ławce żebyy nie wyglądała jak prosta belka...bez żadnego uszczerbku...co do sajta...to przeco wysłałem ci całą grafę...i miałeś się nią zaopiekować...więc co tutaj ściemniash :D [rotfl2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radx- przecierz widac na siatce gdzie sa czesci ktore mozna usunac bo sa zasloniete przez inne czesci np. laczenie belki z belka..to po co ta scianka od tej mniejszej belki ktora kjest przytwierdzona do tej duzej belki??

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

I tu jeszcze taka organizacyjna mysl, niech ktoś weźmie jeszcze jakieś rzeczy do zrobieniea z : www.felav.republika.pl , jest tam tego jusz naprawde niewiele i w większości takie duperele...

 

I jeszcze jedno ludzie pokończcie to co wam Pablo poprzydzielał, a tak żeby nie było to reszte mebelków wrzucę w środę, bo naprawdę mało teraz siedze, a po drugie mam jusz dosyć robienia texturek myszką, a coś około srody starszy przywiezie mi tablet z domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niech każdy napisze co zrobił do \"karczmy\":

Ja zrobiłem:

1.Karczmę,

2.2 ławki (prócz tej pokazanej na KL3D),

3. Korzenie do wąwozu.

 

ps. strona jest w trakcie tworzenia a trwa to tak długo bo jestem masochistą ,>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem:

1. Zołnierzy ( teksturki wciąz poprawiam :))

2. dzika - zywego

3. świnki - jestem w trakcie robienia - tylko teksturka została :D:D:D

 

I to tyle jeśli chodzi o karczmę :D:D:D:D:D

 

Oprócz tego właśnie skończyłem smoka - tylko z pośpiechu zapomniałem plików i ryunków:(:(:(

 

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności