Skocz do zawartości

SCENA 3D: Uliczka w Bronx\'ie - Końcowa faza:)


kulexy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to wszystko jest oki , torche wyglada to jak wysypisko ale w US tak tam jest co drugi zaułek heh w tych orszych dzielnicach ...

 

Dla mnei koles powinien byc po porwej stronie , lerzej tak na boku przodem do widza , skulony przyryty w połowie kartonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wow wow, nizele. Co do ilosci smieci im wiecej tym lepiej. Wpadl mi do glowy pomysl ze kazde \"pietro\" tych schodow moze byc oswietlone takimi slabymi lampami, oswietlajac jednoczesnie okolice (na bezowy kolor dajac fajny klimat). No chyba ze scena ma byc w dzien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi swiatelkami to je dobry pomysl, wlasnie teraz robie okna. boje sie tego kolesia, bo nigdy nie modelowalem czlowieka, ale bedzie ciemno wiec ;)

 

a ten bezowy kolor to zdaje mi sie ze zaczerpniety z filmow z lat 80\'s ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie modelowałes ludzika nigdy no to bedzie ciezko , jak na pocżatek , hmm w sumie tej kolo nie musi bycv dokłądny bo ciemno tam jest i nie wiele widac waszne zyby była jaka postac to wiesz co do widza odwróc goscia plecami hehe i bedzie ci atwiej co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo nie modelowałes ludzika nigdy no to bedzie ciezko , jak na pocżatek , hmm w sumie tej kolo nie musi bycv dokłądny bo ciemno tam jest i nie wiele widac waszne zyby była jaka postac to wiesz co do widza odwróc goscia plecami hehe i bedzie ci atwiej co ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co powiecie na takie swatlo???

 

sa tylko 2 swiatelka OMNI:

 

-jedno jest na 1 pietrze (tzn. parter),

-drugie jest za camera

 

sa to swiatla:

R=89

G=95

B=95

 

zobaczcie sobie, a jezeli nie pasuje taki do sceny waszym zdaniem, to dajcie jakis inny boa jush sam nie wiem (to ma byc noc)

 

THX!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i włąsnie oto chodzi , poto tu jestemsy by nadawac ci pomysłowosci , po lewej od rynny czekamaz ukaz sie lampa a drzwi to tez niesły pomysł , pomiedzy bokami drzwi moga lezec smwic hehe i ja dasz dymek z kanałów to bedzie wogóel jzu wawalało gały wszytskim hehe czekam na renderek ... [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, z tymi drzwiami mam niezlego pomysla.

 

ale renderek bedzie wieczorem bo teraz na dwor trzeba wyjsc, bo moj przybity braciszek cos tu sapie od rana ze chce sobie pograc w q3:D (quake powinien byc dla niego od 14 lat :) to bym mial spokoj) niech mu bedzie :( , wieczorem renderek bedzie...

 

a teraz model lampy z roznych perspektyw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm bez dobrze zrobionego GI to nie sadze zeby praca wygladala realistcznie . a poza tym jesli masz tak wiele kie klopoty z zarowa to moze zrob scene dzienna .. i tyle walnij mapke HDR na tlo wlacz GI do tego z boku jakiegos light spota i bedzie bajecznie ;D

[yes]

 

aha jeszcze jedno jak zapomnisz dodac pbrazka do posta ... to kliknij poprostu edit post I SE GO WSTAW a nie po 2 posty na jeden obrazek [killer]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten snopeł switła powinien torche inaczej wyglądać... wsyzstko jest przedstawione na ząłączonym ryzunku.. a i jescze na dole powinieneś dodac siwatło omni które by symulowało odbisie sie swiatła od tego podłożaa najbardziej oswietlonego... umieść je tam gdzie zaznaczyłem.. ale nie za mocne.. słabe i w innym kolorze dla klimatu... a i zrób tak żeby ta lampa nie prześwitała bo daje jakieś cienie... nei powinnio byc ich na scianie... a i te siwatło dawaj z opcją attenuation...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, widze ze mam sporo roboty,

 

-co do beczek, i reszty otoczenia, nie ma textur, textury dam na sam koneiec a beczki zaraz \"popsuje\" :D

 

- swatlem zaraz sie pobawie sprobuje sriobic tak jak mowicie...

 

render moze bedzie zasraz albno bedzie wieczorem, zalezy co mi sie uda zrobic...

 

DZIEKI!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kulexy , wszystko jest na dobrej drodze do sukcesu , z tym siwatłem dobrze ci idzie ale nie wyglda zbytnio naturalnie , powaznie ci mówie .... , postyaraj sie je jakos zmieni albo dodaj spota , to moze bedzie wystrczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do textur to dodam, teraz byl tylko taki trening z tym swiatlem ;)

 

chce skonczyc to do czwartku bo w czwarek jush lece do USA i tam nawet bym sie nie zabral za to, tylko za jakas inna pracke:D, bo ta by mi sie znudzila (jak bym mial czas)

 

teraz sie zabieram za texturki, jush jedna jest na drzwiach pop rawej stronie co sa oparte o sciane, co o niej sadzicie...

 

dobra, ale sie rozpisalem :D

 

ide dzialac...[piwo][winko][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co powiecie teraz po dodaniu 3 texturek??

 

jak wam sie podoba ??

 

Ps. sory za taki obrazek, ale szybciej mi sie renderuje (640x480 renderuje mi sie w prawie 6 minut a 512x486 w 4 a roznicy duzej niema wiec, a na samym koncu wyrenderuje w 1024x768)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zle ,a le ie wiem czemu mi te swiatło sie nie podoba jest takie mgliste , nie wiem czemu hmm nie pasuje mi jego rozswietlenie , powarznie wiem , moze to ja mam takie wrazenie ale jak sie przygladam to jakos tak dziwnie wygaldaa ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa jeżeli chodiz o textury , to na moje oko są dobre , nie wiele bym zminił , chyab wogóle niemiałbym co zmieniac ale sam zoabczysz jak dasz inne swiatło to powieszz sam do siebie ze to nie wygalda tak jak bys to chciał hehe , powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO!!

 

nareszcie dodalem textury, choc zajelo mi to ponad 2 godziny to ciesze sie z efektu:

 

co sadzicie o mojej pracce, jest ona jush prawie skonczona (w 95%)

 

chcialbym zebyscie ocenili moje zmagania z Bronx\'em:) i pisali komentarze...

 

a oto efekt mojej roboty!!

 

Ps. Teraz dodam jush tylko drobnostki, jakis rysunek na murze, grafy sprayem, itp...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejsz troche te swiatło znaczy chodzi mi o ten efekt wolumetryczny.. i dodaj te atteution dla omni czy jakoś tak to sie mówi ... i dodaj jescze jakieś turbumęcje, i rozszerz ten spot... ale żeby miękko bardzo przechodziło od środka do zewnątrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Indorek

kulexy sorki nie czytałem wszytkich postów, więc mogę czyjąś wypowiedź dublować. Jakiego rendera uzywasz, jest to standardowy scanline ? Bo światło mało naturalnie się rozchodzi po ścianach. Ściana na której jest ta lampa powinna być troszkę jaśniejsza, przynjamniej w moim przekonaniu ;) Lecz ogólnie podoba mi się dolna część sceny - że chciało Ci się tak drobiazgowa modelować ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co powiecie na takie swiatlo??

 

nie wiem jak zrobic zarowke!!:(vzdenerwowany]:mad:

 

ocencie, co do grafiti nie bedzie ich, bo wychodza bardzo kiczowato :( - efekt oswetenia, (albo ich nie widac, albo sie tak rzucaja w oczy, ze psuja cala pracke)

 

Wiec ocencie to.

 

Ps. Rendering trwa praiw 25 minut:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:d:D:D:D::DD::DD:D:D:D:D:D:D:D:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności