Skocz do zawartości

IS4 moja pierwsza praca w 3d studio MAX


MIKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za ocene ale ten czolg stoi a nie \"prze na wroga\" a kumpel mi doradzil ze dwa do dupy wygladaja. I widac troche sladow po miejscu gdzie mial byc drugi (taka czarna smuga na prawo na wysokosci laczenia blotnika z gasienica) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze ci pablo sie podoba ale to moja pierwsza pracka w maxie i nie wszystko chybaa za pierwszym razem musi byc idealne . ateksturowac za bardzo nie umiem ani dobrze sceny oswietlac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile dobrze słyszałem to jest to pierwsza praca w 3dstudio!

 

moje zdanie takie że jak ktoś robi meshsmooth na gąsiorach i szprychach to znaczy że ma niezłego (wiele lepszego od przeciętnego) kompa. równoznaczne jest to dla mnie z jakimś już tam doswiadczeniem w grafice. Czy sie myle?

 

pracka fajna ale teksturki ble..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde wiggles po co rozgrzebales ten topic. Powiem jeszcze raz , jest taki program \"truespace \" do grafy 3D bardzo prosty cos jak paint z wina i na nim siedzialem ze rok a potem przesiadlem sie na maxa i przez dwa miesiace z ksiazka i doswiadczeniem z truespaca zrobilem ten czolg. jak widac po teksturach ze nie jestem jakims ekspertem. A moj komp to Athlon 1600Mhz 640 DDR geforcce 440 MX 64Mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truespace jak paint powiadasz. Chyba producent by się obraził. Że to pierwszy model w 3dsmax nie śmiem wątpić, ale twoje narzekania na temat teksturowania są nie na miejscu. Jak nie umiesz to się naucz. Od tego jest to forum. Aby nauczać. Więc jak masz ochotę i scenkę to teksturuj. No i jeszcze powiem tylko. WIĘCEJ ŚWIATŁA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności