Skocz do zawartości

Scena 3D: Salon + kuchnia


MaGuu

Rekomendowane odpowiedzi

Wizualizacja ideii mojego ojca. Poprosił mnie o jak on to określił "zrobienie obrazka" tego co ma zamiar zrobic podczas najbliższego remontu. Wymiary oraz układ mebli i same meble narzucone przej ojca :D

 

Szafa z lustrem oraz meble kuchenne modelowane. Zestaw wypoczynkowy oraz komoda pobrane z everów (mam bardzo podobne więc uszły). Sama kolorystyka równiez wybrana przej ojca jak i sam kamień na tych filarach.

 

Soft: 3ds max 7, VRay (photony)

 

Rzut na casłość

...

21.jpg

 

 

Salon

...

20.jpg

 

 

Kuchnia

...

22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

teksturki raczej niefajne, tlo za oknem jest przyklejona do szyby fototapeta, kwiatki rzeczywiscie magiczne jakies sa :D pomieszczenie (modeling) niczego sobie, chociaz moze troche niskie sie wydaje... popracuj nad swiatlem i materialami bo render srednio wyszedl

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle ustawiona kamera, pokombinuj troche (jak bla mnie to jest duzo za wysoko).

w oknach powstawiales obrazy z namalowanym krajobrazem, sugeruje poprostu biale, bedzie lepiej wygladac no i na pierwszym renderze w oknie dzieja sie dziwne rzeczy.

tekstura mebelkow w kuchni kipska, zagesc ja uzywajac Tile i obroc o 90stopni.

popraw zlew i kwiaty i jesli mozesz to modelnij kawalek tego kamienia.

pasowaloby dac jakis cokolik na laczeniu plytek (na podlodze) ze sciana i dodaj im jakis reflect z glossy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hcpiter666: Nie wiem dlaczego ale import xfrogów mi nie działa, niektórym roślinkom brakuje części, ale fakt przeoczyłem to :/

 

JunioR, AGmakonts: Jak wyżej co do tekstur to niestety muszę się zgodzić :/ Czarny zlew - nie mam pojęcia dlaczego. Klaustrofobiczność? - to tylko pozory :P

 

arevulopapo, t0m3k: Te obrazy w oknach to poprostu dlatego ze jest to moja pierwsza praca z jakimś tłem za oknami :P I nie mam pojęcia jak to ustawić, jeżeli zna ktoś jakis tutorial dotyczący tego to poprubuję. Jutro się wezmę za poprawki :]

 

Dzięki wszystkim za krytykę na pewno się przyda i pomoze w przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko oświetlone... Nawet bardzo kiepsko... (wątpie, aby ktoś długo wytrzymał z takim oświetleniem w tym domu...)

Kwiatki lewitują...

Te 'kamienie' czy jak to tam nazwać, trochę za bardzo poupychałeś... (Szczególnie nie podobają mi się na suficie...)...

 

A tak to to nawet pracka spoko...

Wymodelowałeś to ładnie ale gorzej z renderkiem ;)

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie ceramika przy blacie kuchni ;] i to chyba wszystko co mi sie podoba ;]

 

zielone sciany - ble ...

 

nie czuć zycia w tej aranzacji ... takie mdłe to troche ... kolory strasznie nudne i do tego za duzo ich w tym pomieszczeniu ... wg. mnie oczywiscie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to od razu pytania: (mam nadzieję ze moge tutaj)

1) Na jakiej wysokości powinna byc kamerka, są jakies zasady, wytyczne co do jej umieszcenia??

2) Jak robić glazurę czy Standart z Bitmapa w diffuce i VRayMtl w Refflect, czy może VRayMtl z Bitmapa w Diffuce i Fallof w Refflect, czy może VRayMtl z Bitmapa w diffuce i Refflect/Refract w Glossines ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie to ta kuchnia wyglada jakby nikt w niej byl od tysiaca lat :D Jakas taka... Model super :) Ale Te swiatla... jakos tak martwo w tych pomieszczeniach... Dobrze ze te kwiatki jeszcze zyja... Choc juz zaczely latac ;) Model 8/10 ale texturki na szafkach... To nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności