Skocz do zawartości

Max3d.pl Multiplayer Challenge


illy

W co chcemy grac?  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W co chcemy grac?

    • Quake 3 Arena
      21
    • Wolfenstein: Enemy Territory
      36
    • Couter Strike 2D (vel. CS2D)
      4
    • Soldat
      14
    • Unreal Tournament
      15
    • Starcraft Broodwar
      10


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 355
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Knysha ..... nie ma to jak grac jedna rozgrywke przez tydzien ;]

I oto chodzi :). Hardkor musi byc ;)!

BTW. W Hereos'ow z przyjemnoscia bym z kim pogral po necie, bo jest to dla mnie gra №1 wszechczasow :). Poswiecilem jej [szacujac] ok. 7-8 miesiecy ciaglego grania [sumujac wszystkie godziny, ktore poswiecilem na rozgrywke w nia :)].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET w skrócie:

- teamplay jest najważniejszy,

- nie ma "fragów", są natomiast punkty XP, które przliczane są na umiejętności, np: 1szy stopień broni lekkiej = dodatkowy magazynek, 2gi stopień = szybsze przeładowanie, 3ci stopień = zwiekszona celnosc, 4 stopień = dostaje się akimbo...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.enemyterritory.pl/ - tu macie wszystko :). Poczytajcie sobie o broniach, klasach itp. (illy juz poczytal i kuma ;) )

 

http://www.enemyterritory.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=0&func=selectcat&cat=7 - tutaj macie pare frag movie, ale dzieki nim powinniscie polapac sie 'o so chozi' :D.

 

Jak bede mial czas, to zrzuce swoje demka do .avi i sobie obczaicie :). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, chamy!!!! Mowilem ze nie w weekendy!!! Jak mogliscie be ze mnie. Teraz dostaniecie bany po znajomosci od Leru. Ot tak sie zemszcze. Hej :) Poczekajcie na mnie. Tez chce z wami pograc zanim wam sie to znudzi.

 

A tak btw. Moze w niedziele wieczorem mala partyjke w Soldata? Kto ma dwa kompy w domu zeby dedicated wlaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to widze, ze jednak ET :). No to fajnie. Sprobuje zalatwic kanal TS to bedzie mozna grac i gadac podczas gry :).

 

http://www.goteamspeak.com/downloads.php - tutaj macie link do strony z dl'em TeamSpeak'a. Sciagnijcie wersje:

Teamspeak 2 Win32 Client (RC2)

version: 2.0.32.60

size: 5.8 MB

 

Kto juz bedzie mial TS'a zainstalowanego, niech odezwie sie do mnie na gg :). GG mam podane w profilu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AA?

Musisz włączyć opcje PunkBuster na dole ekranu w liście serwerów a jeśli masz włąconą to znaczy że ostatnio ROE było wielkie a serwer pamięta;)

 

Szkoda że ja w shooterki jestem dupa to bym zwami poszpilał jakby buło coś takiego na Dawn Of War to jestem chętny:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - PB, PunkBuster - program przeciwko cheaterom :).

Krotki tutorial dla osob, ktorych wywala PB zaraz po wejsciu na serwer lub w czasie laczenia sie do serwera.

 

1. Wchodzimy do glownego folderu z gra, a nastepnie do folderu pb

ex. C:\Program Files\Wolfenstein - Enemy Territory\pb.

2. Uruchamiamy plik pbweb.exe

3. Czekamy, az wszystkie uaktualnienia sie sciagna.

4. Po sciagnieciu i wyswietleniu odpowiedniego napisu (Press a key ;]) wciskamy dowolny klawisz, okienko pbweb.exe sie zamyka, a my mozemy juz grac w ET :).

 

_______________

TeamSpeak

 

1. Po sciagnieciu instalujemy ;).

2. Otwieramy TS'a

3. Wybieram Connection > Connect.

4. Servers - klikamy PPM i Add Server.

5. Label - wpisujemy nazwe jaka chcemy, aby widniala w oknie TS`a :P.

Server Address - tutaj podajemy ten adres: voice.teamspeak.org:10050

Nickname - chyba nie musze tlumaczyc :).

I tyle. Reszte opcji zostawcie tak jak byly.

Po ustawieniu wszystkiego klikacie na Connect i czekacie az was polaczy na glowny pokoj kanalu. Pozniej odszukujecie dany kanal [przewaznie bedziemy rozmawiac na max3d.pl], klikacie 2x LPM na nazwie i podajecie haslo :). I to wszystko :P.

BTW.

Nie zapomnijcie ustawic sobie opcji w Settings.

Mala prosba:

Postarajcie sie grac na sluchawkach + mikrofon, bo bez nich bedzie ciezko tzn. duze echo i przebicia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze sie sporo pozmienialo w et :-) ja w to gralem strasznie dawno temu, ale pewnie sobie sciagne i odswieze wspomnienia :D czemu w glosowaniu nie ma quake 1 ?? i ct ??

quake powinien chodzic bez problemu wszystkim, jest nieduzy i za darmo, tylko trzeba by sie umowic co do wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quake napewno bedzie :D.

 

Ha! :D

No i dzisiaj, AD 2005, czerwca 26, na polu bitwy zwanym wsrod ogolu 'Siwa Oasis' staneli wojownicy max3d.pl przeciwko n00bom ;). Wojowie dzielnie stawiali czola przeciwnikowi, choc nie raz legli z ich reki, badz z reki swoich sprzymierzencow [np. tobi_k, ktory dzielnie teamkillnal mnie (bodajze) z 5 razy ;)]. Jednakoz mimo wielu upadkow, powrocili oni z tarcza, a nie na tarczy (zwazmy fakt, ze wielu z nich to jeszcze 'mlokosy i mlodziki, ktorzy maja mleko pod nosem' i pierwszy raz brali udzial w takiej walnej bitwie ;) ).

Hail, hail, hail to You, my Brothers In Arms! ;)

 

Na potwierdzenie megoz sprawozdania, dolaczam obrazy wykonane przez nadwornego malarza ;).

 

http://img220.echo.cx/img220/489/oasis11ks.jpg

http://img115.echo.cx/img115/2715/oasis25ce.jpg

______

BTW ;)

Leru - prosimy nie banowac i kick'ac uzytkownikow z kanalu (;) ), bo wiecej nie dostaniesz Channel Admina ;).

 

PS.

Nie moge zalaczac obrazkow Oo? Co jest?!

"You have included too many images in your signature or in your previous post. Please go back and correct the problem and then continue again.

 

Images include use of smilies, the vB code tag and HTML tags. The use of these is all subject to them being enabled by the administrator."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Osobiscie wolalbym CS Source, ale to by sie wiazalo z zakupieniem HF2 przez reszte uzytkownikow forum:)

 

a nie lepiej sobie sciagnac non steam i zalozyc free konto ? ;)

 

wracajac do csa to 1.6 rox source ma niegrywalne mapy ;o nie mowiac o super recoilu ktorego nie ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HF2 kupilem w dniu premiery bo jestem fanem tej gry, wiec po co mam teraz sciagac i sie bawic w darmowe konta jak mam oryginal:D;) Mi sie tam mapy podobaja, szczegolnie klasyki jak italy, aztec czy dust:) O recoilu sie nie wypowiadam bo za duzo w poprzednie wersje nie gralem i nie mam jak porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hatred - ja i illy mielismy info w opisie na gg =P. Pozatym dzisiaj chyba jakas rozgrywka bedzie o 19-stej :> [nie wiem czy sie wyrobie, najwyzej sie spozniej :)].

 

Co do serwera TeamSpeak: voice.teamspeak.org:10060 - probujcie sie wbijac na ten. Gdyby pisalo, ze server is full, probujcie caly czas. Gdy to dalej nie przynosi skutku, to wylaczcie i wlaczcie TS'a i wtedy probujcie. Ten serwer jest publiczny i dlatego tak sie dzieje :). Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności