Skocz do zawartości

POSTAĆ 3D : Lord Vennox Bloody Punisher From Seventh Son Of The Lucipher


SiD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzienkuje wszytkim za to że jestes z emna , fajnie jest miec was przy sobie w reazie potrzeby w maxie hehe

 

Musicie byc troszku cierpliwi mam małe komplikacje czasowe i nie zabrdzo moge wiele poswiecic czasu na mxa chidz oddaje kazdą wolna chliwe jaką posiadam , która przeznaczam jako swój czas ( czyli go niemam hehehe )

Chce was zadziwic wiec robie wszytsko co moge i co jest w mojej mocy byscie zoabczyli jak mocno pracuje i mogli wtedy wyrazic swoją opinie , obiecuje ze ten projekt skoncze i mam nadzije ze was to zadowoli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiD hmm i Pablo .. panowie wyslijcie mi model na [email protected] to pokaze wam moze jeszcze przed sobotnim wyjazdem co z tym mozna zrobic jesli chodzi o texturke ... moze nie jestem \"koken\" ale zrobilbym to nieco inaczej ... i bardziej niesymetrycznie wiecej zmarszczek i nieruwnosci na twarzy , - troche bym podrasowal ten model ... dajcie mi sie wykazac :) niech zyje TEXTURA :) Pozdrawaim SiD\'a i Pabl\'a ;):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

no patrz, dawno nie zagladalem na wipa, a tutaj sid taki fajny model robi :). Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyles sid... w porownaniu z goblinem i iron maiden to jest milowy krok. :D.

Oby tak dalej, trenuj i bedzie dobrze.

 

pozdrowienia i powoedznia w pracy.

mowi ten, ktory nie ukonczyl jeszcze zadnej pracy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkuje wszytskim za , mile slowa ( mama nadzieje ze mnienie oszukujecie )

Pozdrawiam was z UK ... I chce tylko powiedziec ze nie zdazylem wam wrzucic renderków a przed wyjazdem staram sie zrobic jak najwuiecej teraz bedziecie musieli troskzu poczekac na to co wam chce pokazac , wiec moja postac ma juz cialo , a takze ma juz texture ciala no i lekkie ubranie na cialo a takze spudniczke i pas tak jak na rysunku którego chyba nie zamiescilem ale to nic nie szkodzi .....jak wróce to wam pokaze co zrobilem i oczekuje pomocy na calej lini bo czuje ze bedzi emi potrzebhna wasza krytyka tez mi sie bardzo przyda mam nadzieje hehe ... Jeszcze raz dzienkuje wszytskim i Pozdrawiam was milutko cmoOOOkaski i takie tam hehe nie bede sie rozczulac hehe[piwo][piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił troszkę inaczej, a mianowicie:

 

Po tym jak będziesz pewien, że ukończyłeś modelling, rozetnij model (detach) na części - osobno rogi, głowa itp... - i wtedy pobaw się UVW mappingiem i pluginem Texporter.

 

Pozwoli ci to na łatwiejsze teksturowanie.

 

A co do samych tekstur, ja mam taką metodę, że najpierw robię bump-mapę, a dopiero potem z niej robię diffuse.. spróbuj, może Ci podejdzie.

 

Tak czy inaczej praca mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moji kochani , wrócilem do domku i szybko chce wam pokazac wstepny model ciala z lekkim ubraniem , co do ciuchów wiele jeszcz emoze sie tu zmienic ale juz chcialbym pokazac jak to sie mniewa , mam nadzieje ze ocena bedzie sprawiedliwa i bez krecenia :D

z góry wszystkim dzienkuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid, muszę ci powiedzieć, że stwór wyszedł ci naprawdę dobrze! Szczególnie podobają mi się te łapy i głowa. Jedynie mógłbym się przyczepić do teksturek. może by go trochę \"pomrocznić\",np czarna skóra, z jakimiś czerwonymi tatułażami czy coś w tym stylu. Bo teraz jest taki zbyt kolorowy. Jeszcze jak walniesz klimatyczne oświetlenie to już wogóle będzie gicior :D Będe czekał na kolejne screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyko mi ale praca mi sie zrypapa , wybaczciemi prosze ale niemoge kontynuowac tego projektu totyle co zrobilem

 

teraz robie na max 5.1 serwis pack i nowy projekt zamieszcze juz wkrótce

 

wszystkim dzienkuje za potrzymanie na duchu

 

Nowy projekt powinien was bardziej zadowolic bo umiem juz wiele wiecej

 

3 majcie sie i dozobaczyska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przeglądałęm tego WIPA i stwierdzam ze jestem bardzo cieniutki bo twarz mi sie podoba nadal ale hmmmm ciało to mi wyszło prymitywnie mimoz e nad nim spedziłem tyle czasu hehehe

No cóz moji drodzy uczymy sie na błedach czyz nie ???

 

Za czas jakies zamieszcze dwie kolejne prace w \"Finiszed Work\" do miłęgo zoabczenia papa

 

Ps. Zadnych pojazdów nie robie , ( nie umiem to wszytsko hehehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności