Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Ad utrumque paratus"


SZAMPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Boggoo, masz racje, ze ten rewolwer jest robiony na podstawie twojego, a to z tego względu, ze miałes podpis konkretnego modelu. Jakby to była twoj własny koncept to bym tego nawet nie ruszał, ale to był konkretny, produkowany gdzies tam kiedys model. Jeżeli jednak godzi to w twoje prawa autorskie, to moge zrezygnowac z tego pistoletu i zrobic inny. Zalezy od ciebie. Jeżeli nie wyrazisz sprezciwu uznam, że godzisz sie, zebym pozostawił ten model. Podkreslam, ze pistolet nie jest dziełem samym w sobie, a jedynie czescia dużo wiekszej sceny. Jak by co to jeszecze raz Sorry... czekam na odpowiedz!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szampek7 -> sądzę, że bez zezwolenia możesz kontynuawać pracę nad modelem. przecież równiedobrze mogłeś ze zdjęć na googlach korzystać. To jest tak jakby wszyscy którzy robią Audi TT musieli mieć zgodę od osoby która jako pierwsza zaprezentowala na forum ten model. Jeżeli rewolwer nie jest konceptem, pomysłem Boggoo możesz go modelować bez zgody Boggoo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No możesz użyć, ale cieszę się teraz że ktoś robi coś na podstawie tego co ja robię:) Jestem ciekaw jaki będzie w ostatecznej formie. Życzę powodzenia:)

 

No jakby byłby to mój własny koncept to bym się pewnie bardziej rzucał, ale skoro to nie jest mój konceptto możesz go używać i inne osoby też:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się podoba. Ten lew wygląda całkiem jak z Madagaskaru, wzorowałeś się na nim(bo nie czytałem wcześniejszych postów to więc nie wiem)?? A co do rewolweru dorób szczerbinkę i rękojeść popraw bo ona jest bardziej równoległa do reszty rewoleru, bo w tym rewolwerze jest inaczej niż w innych(widziałeś pewnie grę Final Fantasy VIII?? to główny bohater miał tak podobnie ułożoną rękojeść)więc popraw, ale tak to nawet fajnie. Czy będziesz chciał zrobić jeszcze napis na rewolwerze, bo ja jeszcze kombinuje jak to zrobić(robiłem Boolean, ale to powodowało znikanie paru elementów w rewolwerze, nie wiem czemu, bo napisy dobrze ustawiłem by nie robiły sie jakieś błędy, ale jeszcze pokombinuje):) Powodzenia:) Może kiedyś wpadnę na własny koncept:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerbinka jest to część systemu celowniczego, no jak masz z przodu nad lufą, muszkę to jeszcze musi być ta szczerbinka(teraz sobie przypomniałem sobie fajny dowcip:"Jak długo można patrze na teściową jednym okiem??-Póki muszka ze szczerbinką się nie zgrają":)). To już wiesz o co mi chodzi??:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności