Skocz do zawartości

Jak bendzie lepiej??


Gość Lukasz12345

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukasz12345

Chciałbym wymodelować jakiś model samochodu. Jaki przedmiot sobie stworzyć na począ

 

tek lepiej: box, plane?? Z czego bendzie łatwiej zrobić i co używają

 

"profesjonaliści" tacy jak wy?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Heh, Profesjonalista... to brzmi dumnie! :) Ale ja jescze nie jestem profesjonalista, zaledwie nieco zaawansowany. Profesjonalista to moze będę za 3 lata...

Ja niemal kazdy model zaczynam od boxa, ale tonie jest reguła. Jak umiesz modelować, to nie ma znaczenia, od czego zaczniesz. Moze to być zarówno kula, jak box albo nawt hedra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz12345

Ja to jestem jeszcze kompletny amator. Od dwóch dni dopiero sie z tym bawie. Nie myślałem że da sie to w taki sposób zrobić. Thanx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogóle samochody nie bawią. Mnie bawi tworzenie czegoś, czego normalnie nie da sie zobaczyć, czegos nowego. I nie mam na mysli prototypowych samochodów... Moze być to postac fantastyczna (centaur), dinozaur, pojazd kosmiczny wykraczajacy mocno poza zdolnosci twórcze NASA i spełniający wymogi tzw. "innej fizyki". Itd, itp...

Swoją drogą ciekaw jestem jakie miny mieliby wszyscy ci, twierdzący, ze moze istnieć inna fizyka, gdyby zobaczyli model świata, w którym zabrakłoby choćby jednego kwarka... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz12345

To bende robił potem a od czegoś musze przecież zacząć a samochód nie ma tak skomplikowanej budowy jak ten ufoludek w złotej galeri. Może za miesiąc zrobie taki bajer ale na razie daje sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bende robił potem a od czegoś musze przecież zacząć a samochód nie ma tak skomplikowanej budowy jak ten ufoludek w złotej galeri. Może za miesiąc zrobie taki bajer ale na razie daje sobie spokój.

Optymista... :P

A poza tym pisze się będzie, a nie "bendzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukasz12345

Streaker czego ty wymagasz od 14-letniego chłopaka który dopiero co zaczoł grzebać w bebechach 3ds max??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności