Skocz do zawartości

scena3d:Baywatch - nowa seria :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

............................ super :D bardzo wesole :D tylko czemu budka z tylu nie ma teksturki zadnej? wiem, ze laseczka na pierwszym planie przykuwa cala uwage, ale jak sie ktos przyjrzy dokladniej... :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak deska ratownicza nie pofrunęła, a szkoda, nabrała by dynamiki (albo chociaż jakiś ślad na piasku) ale i tak jest bardzo dobrze. Tekstura w tle wcale nie jest potrzebna. Może przydało by się dać na fronta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko sliczne!

 

ale nie podoba mi się coś ze skórą na nogach panienki! różni sięznacznie od skóry rąk. jak się przyjrzeć dokładniej to widać, jakby dolne części nóg zaczęły pokrywać jakieś glony. a może to łuski ? :D podobny efekt 'piegowanej skóry' mają też pieszczochy obok budki ;)

 

za to jednak pochwalę wymodelowanie mostka klatki piersiowej :) w sumie do tak puszystej panny nie pasuje taki z lekka koscisty splot miedzy piersiami, no ale może taka jest właśnie anatomia pań z baywatch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uee, zawiodlem sie ze juz skonczyles... paniena pierwsza klasa ale widac ze nie chcialo ci sie dopracowac wielu elementow - mam wymienic przyklady? Proszem bardzo:

-piach gladki jak stol

-brak tekstur i malo szczegolow budki ratowniczej

-zero dynamiki w jej ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweety - chyba nie do końca się zrozumieliśmy - ja bym najchetniej zobaczył ją z nogami owłosionymi jak u faceta (zresztą sugerowałem to autorowi). Piję do tego, że skóra na nogach wygląda dziwnie - jakby właśnie była pokryta glonami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności