Skocz do zawartości

NaJLEPsZA Literatura WPISUJCIE!!!


clown

Rekomendowane odpowiedzi

wpiszcie tu najlepsze polskie ksiazki opisujace i uczace przeróznych zagadnien 3ds maxa :) mam nadzieje ze watek sie rozwinie i bedzie przydatny ze wzgledu na to ze dobra ksiazka jest bardzo pożądana

 

...clown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

... mam nadzieje ze watek sie rozwinie i bedzie przydatny...

 

a ja nie sadze :], bo juz bylo kilka watkow na ten temat, wystarczy poszukac; sam kiedys wymienilem pare tutulow i poza tym, teraz internet jest zrodlem wiedzy dla poczatkujacych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu podawac najlepszych tytułów. będzie tak:

"moim zdaniem książka "3D ze Smoczkiem" jest najlepsza"

a kto inny napisze;

"nieprawda! 3D ze Smoczkiem to kicha! sam wiem bo nie ma kolorowej okładki"

jednym słowem piepszenie bez sensu. :/

 

napiszę Ci że the best jest taka lub inna książka: kupisz (wydasz kasę) niespodoba Ci się i jeszcze bedą pretensje:/

 

lepiej samemu poeksperymentowac. mam kilka ciekawych tytułów i wiem że dla mnie są one mocną pomocą. ale czy jakiemuś professional/advanced designerowi z Pixara ona sie spodoba? tak samo czy dla ciebie fajna bedzie książka: "Algorytmiczne zastosowanie obliczeń w procesach renderingu na przykładach prof. Majejki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pełno prostactwa i hamstwa na tym forum wbrew pozorom... : /

 

co miesiąć będziesz zakładać wątek z tym samym pytaniem? http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=16995

 

Wiesz dlaczego nikt sensownie nie odpowiedział na pytanie? Bo ci co znaja dopowiedź, wypowiadali się wielokrotnie na ten sam temat i w końcu im się znudziło :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten post jest napisany zeby pomoc innym poczatkujacym jak ja i rozni sie od poprzedniego ale ty chyba inaczej to widzisz

nie chce sie juz z nikim kłócic i jak mam sie czuc na tym forum jako intruz to swiadczy juz o was a nie o mnie...tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jeżeli wszyscy ci mówią że książki są do bani i korzystają z tutków na necie to powinieneś to wziąść pod rozwage.

2. Książkę ciężko czytać o 3 ciej w nocy przy zgaszonych światłach

3. Obejrzyj sobie ofertę Amazon, Merlin czy nawet na głównej strone max3d

możesz się dokształcić nic nie dokształca początkującego jak samodzielne szperanie po sieci.

4. Powtarzasz się z tym wytykaniem wad forum, ale nie jesteś pierwszy ani ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności