Skocz do zawartości

Scena 3d: Sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to mój pierwszy taki post tutaj, jestem "średnio-początkujący", bawię się w 3d od jakichś 8 miesięcy, największe problemy mam z oświetlaniem scen (o ile mnie zaraz nie uświadomicie) i ustawieniem renderingu. Cała praca to 3ds max7, renderowane jak widać vray'em. Robiłem to przez jakieś dwa wieczory, plus kilka ładnych godzin na ustawienia świateł i rendery. Jestem gotowy na ostrą krytykę :)

W planach mam jeszcze dodanie krzesła przy stoliku (takie w stylu Ludwik któryś tam :) )

 

edit - prace uważam w sumie za zakończone, to miał być projekt szkoleniowo-fun i taki był, nadal są niedoróbki jeśli chodzi o cienie (na chwilę obecną nie mam siły i pomysłu jak to poprawić), poza tym w trakcie poprawek coś zepsułem i wyszły jakieś babole ze światłem. Krzesło dodane choć nie do końca mi się podoba :) Następny projekt to łazienka ale to za dzień, dwa się zacznie robić i pewnie potrwa.

pozdrawiam i dziękuję za wszystkie komentarze (przyszłe także)

 

Dwa renderki poniżej:

sypialnia

łóżko z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tam sie wogole nie znam na tych wszystkich "fałrejach" i poki co nie mam zamiaru...ale sypialnia mi sie podoba, fajny jakis taki bajkowy klimacik ma, moze jeszcze cos za oknem by sie przydalo, no i na moj gust proporcje pomiedzy szafka przy łóżku a krzeslem troszke nie tego...ale podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał drewna w sumie ma taki być (to zalecenie pomysłodawcy - mojej dziewczyny) może coś z parametrami namieszałem, ściana może ulegnie zmianie, co do proporcji to tam nie ma krzesła, to przy ścianie to stolik z lustrem (ale nei wiedziałem jak zrobić odbicie w lustrze).

 

 

uchwytów w oknach raczej nie będzie (taki był mój koncept) uznajmy żę okna nie będą się otwierać, a co do listew to fakt zapomniałem o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- lubie taki zielony kolor, ale nie w takich ilosciach :) mozna oczopląsu dostac

- troche za ciemno na dworze, tym bardziej ze w pokoju jest tak jasno. widok na zewnątrz powinien być nieco przepalony, a tak wygląda, jakby sie zanosiło na burze

- brak głebszych cieni (np. miedzy łozkiem a scianą)

- pod oknem są takie szuflady - nie ma szpar pomiedzy nimi. no i te czerwony uchwyty kompletnie nie pasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a - dzięki za uwagi, wszystko zanotowałem i postaram się poprawić, jak coś zmienię postaram się zamieścić. pozdrawiam

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

no z detalami to faktycznie nie przesadzałem ;) postaram się dorzucić jeszcze krzesło i może coś jeszcze ale to jak mi się zachce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Nio a mnie się podoba. Co wam tak nie pasuje ten kolor sypialni, ja mam taki kolor pokoju i żyję :P oczywiście jak się tak na mnie popatrzy to efekty widać tego koloru :). Mało przedmiotów tam i to co wyżej, a co do oświetlenia to nie znam się na tym za bardzo.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam chce wieksza rozdzialke :) - > zobaczymy czy landnie wygladacie razem ;) (-> zdiecie nad luzkiem )

 

W tym rozmiarze robi mile wrazenie (mimo malej ilosci detali :)

 

Ps. Dziewczynie nie daj malowac pokoju na taki kolor :) bo - ta zielen ja tak pobudzi ze przez nastepne 3 miesiace bedziecie ogladali :) tylko sufi

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Dziewczynie nie daj malowac pokoju na taki kolor :) bo - ta zielen ja tak pobudzi ze przez nastepne 3 miesiace bedziecie ogladali :) tylko sufi

 

A ja zawsze sadzilem ze zielen uspokaja :]

 

Render nawet niezly, chociaz pusto tu no i prawie nie ma cieni - szczegolnie zle wyszlo to pod szafka przy lozku, wyglada jakby latala.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności