Jump to content

Obiekt 3d: Insekt


gekonum
 Share

Recommended Posts

Hell'o, to mój pierwszy model w 3ds maxie, będzie miał przedstawiać hybrydę węża i owada, wydaje mi sie że jak narazie idzie mi dobrze, zastanawiam się nad dodaniem ogona, dzięki za wszelkie opinie :>

 

p.s. to model do animacji...

p.s.2 dałem większy rozmiar, ENJOY :D

Link to comment
Share on other sites

te jasniejsze i gładsze elementy (tzn gumowe :P) to akurat elementy które mają być gładkie, to poprostu mięśnie pokryte cienką skórą, ale rzeczywiście, już sie zabieram za szczegóły na tym ciemniejszym z teksturką (to biał być pancerz)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przypomina owada z animacji ktora bardzo dawno temu byla zamieszczona na max3d. Jaki to mialo tytul... mantis... costakiego. Probowalem znalezc na googlach, ale poki co zero, moze ktos pamieta?

 

film zwał się "IT". short z robakiem w roli głównej :) jeszcze mam gdzies na HDD.

Link to comment
Share on other sites

jesli mogę coś zasugerowac: lepiej (i groźniej) wygladałby taki robal na sześciu nie na czterech odnóżach. druga rzecz: kuper (zad, tyłek, pupcia) tegoż robala winna byc większa, zakończona np: żądłem albo jakimiś "kuproczułkami" (alegoria do szczękoczułek). szyja troche chudsza przy atlasie i krótsza o jakieś 1/3 dł.

dobrze by tutaj wygladały jakieś malutkie łapki zaraz pomiedzy obojczykami tejże bestii (tma gdzie rozpoczyna sie mostek) i końcówki tychże łap z lekko twrdszymi krawędziami.

do tego oczywiscie umiejetnie skonstruowany pysk. wzoruj się trochę na projekcie "Obcego" H.R. Gigera i np: pajeczaku z SW EII.

mam nadzieję że moja "wizja" trochę Ci się przyda :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy