Jump to content

Obiekt 3d: Insekt

gekonum
 Share

Recommended Posts

Hell'o, to mój pierwszy model w 3ds maxie, będzie miał przedstawiać hybrydę węża i owada, wydaje mi sie że jak narazie idzie mi dobrze, zastanawiam się nad dodaniem ogona, dzięki za wszelkie opinie :>

p.s. to model do animacji...

p.s.2 dałem większy rozmiar, ENJOY :D

te jasniejsze i gładsze elementy (tzn gumowe :P) to akurat elementy które mają być gładkie, to poprostu mięśnie pokryte cienką skórą, ale rzeczywiście, już sie zabieram za szczegóły na tym ciemniejszym z teksturką (to biał być pancerz)

Bardzo przypomina owada z animacji ktora bardzo dawno temu byla zamieszczona na max3d. Jaki to mialo tytul... mantis... costakiego. Probowalem znalezc na googlach, ale poki co zero, moze ktos pamieta?

film zwał się "IT". short z robakiem w roli głównej :) jeszcze mam gdzies na HDD.

jesli mogę coś zasugerowac: lepiej (i groźniej) wygladałby taki robal na sześciu nie na czterech odnóżach. druga rzecz: kuper (zad, tyłek, pupcia) tegoż robala winna byc większa, zakończona np: żądłem albo jakimiś "kuproczułkami" (alegoria do szczękoczułek). szyja troche chudsza przy atlasie i krótsza o jakieś 1/3 dł.

dobrze by tutaj wygladały jakieś malutkie łapki zaraz pomiedzy obojczykami tejże bestii (tma gdzie rozpoczyna sie mostek) i końcówki tychże łap z lekko twrdszymi krawędziami.

do tego oczywiscie umiejetnie skonstruowany pysk. wzoruj się trochę na projekcie "Obcego" H.R. Gigera i np: pajeczaku z SW EII.

mam nadzieję że moja "wizja" trochę Ci się przyda :)