Skocz do zawartości

CAT vs. CS


bugas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To raczej trudne pytanie... nie da się postawić jednoznaczej odpowiedzi. Jedni robią w CAT, inni w CS. I tak jest dobrze. To raczej kwestia indywidualnych upodobań oraz oczekiwań, niż tego co jest lepsze. Bo przy pracy indywidualnej obiektywnie nie da się tego stwierdzić. Ja używam CAT, ale najlepiej będzie jeśli sam sprawdzisz, spróbujesz, przekonasz się co Ci lepiej podchodzi. I sam podejmiesz decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAT jest swiezy moim zdaniem i zdazaja sie mu ostre wpadki, ale zasadniczy blad zostal juz usuniety, a mianowicie: auto stawanie i ruszanie riga, CAT polega na : przypisujesz riga do dummy np. i poruszasz nim, a rig dopasowuje footstepsy, potem animacja gory, mozez tez podrasowac dol i masz animacje. moim zdaniem CAT wyeliminowal bledy i jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli mogę wypowiedziec swoje zdanie... (prawda jest taka, że usłyszałem to od P. i wziałem sobie do serca)

 

Ani CS..... ani CAT...

 

TYLKO max ma ma te systemy...... a to Bonesy rządzą światem.... i niezaleznie na jaki soft wsiądziesz.... dasz sobie z nim radę...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cat'em jest problem bo nieiwele wyszło tutków z nim zwiazanych a ja jakos wole videotutki od tych dołoczonych z cat'em łatwiej sie łapie w moim akuat przypadku. I wiecie co postanowiłem ze poprubuje wyszystkiego po trochu, tylko nie wiem od czego zaczać ale to juz pestka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności