Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "BlackHawk"


Rekomendowane odpowiedzi

To juz kolejna bitwa a jak do tej pory wzialem udzial tylko w jednej(o miejsce lepiej nie pytac).Jak dobrze ze teraz mam duzo czasu i moze jak cos zaczne robic to nawet to skoncze.

Zainspirowany filmem BlackHawk Down:) zamierzam zrobic takie latadlo jak w tytule filmu.Zycze powodzenia sobie i przede wszystkim innym uczestnikom bitwy.Good Luck!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm.. ja tez postanowilem obejrzec Twoja pracke.. bo bardzo dobrze znany mi jest ten helikopter.. ogolnie wszystko Ok.. choc jest kilka niedociagniec.. po pierwsze: tylnie szyby sa za male.. popatrz na fotke ponizej.. druga sprawa to rog smiglowca przy kabinie.. gdzie sa laczenia trzech szyb.. frontowej, bocznej i gornej.. za bardzo kanciaste.. powinno byc gladkie przejscie.. albo mi sie zdaje albo dziub jest troszke za dlugi.. ale moze z takiej perspektywy tak sie wydaje.. no nic .. pracuj dalej ;)

 

http://www.diggerhistory.info/images/helicopters/blackhawk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w bitwie :) - fajny modelik sobie wyybrales...mam go na liscie "zrobie niebawem" :) - ale mam pytanie - czy korzystasz z blueprintow ?? bo ogolnie mi sie wydaje ze proporcje jakies nie takie (moze FOV w kamerze ???) bo generalnie to patrzac an foty Blackhawka widac roznice-ofkoz wszystko da sie poprawic :) - czekam na updaty bo wazke wybrales genialna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

fajnie Ci to wychodzi tylko dawaj gazu bo jeszce tylko 2 tygodnie zostaly a szkoda by bylo jakbys tak fajnej pracki nie skonczyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny tylko rzeczywiscie maly sie jakis wydaje, jak model:), sprobuj moze podloze troche zmienic. daj moze wiecej laczen plyt, jakies pekniecia, brudu troszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności