Skocz do zawartości

Postać 2D:Babe


Tattoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

szkic duzo lepszy. podoba mi sie. chociaz moze ta piers... niepotrzebnie w kolorze uwypuklona i taka duza. w szkicu ni to mala ni duza (nie wyszlo chyba)... a mysle ze mala byla by duuzo lepsza. mala ale za to w ladnym ksztalcie. ogolnie wer. kolor slabiiutko...

i super papierek, co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie troszke drażni kształt twarzy. Bo o ile usta, oczy czy nos są w miare ok, to kształtu szczęki jest jakiś taki dziwny. Popatrz w lusterku na kształt swojej szczęki od przodu i nieco z boku; na początku szczęka idzie prawie poziomo potem lekko się odchyla do góry a stromo idzie dopiero pod uszami, a na rysunku wychodzi ze od podbródka idzie już prosto w kierunku uszu, a co za tym idzie 'babe' ma połowe normalnych policzków. No i troche niepotrzebne te fioletowe pasy na włosach, które jak mniemam miały służyć do zaznaczenia refleksów światła, Jak już to lepiej dać takie krótsze, cienkimi kreskami (bo włos jest cienki), a nie tak grubymi, bo to daje dziwny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierek to zwykły brystol.

Co do dziwnego kształtu szczęki -to jest jaki miał być (anatomie akurat znam). Co do kolorow to może się nauczę, do tej pory olewałem kolor skupiając się na szkicach.

 

Thanks&pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwile bałem się o brak tolerancji dla podobnych stylizacji z waszej strony (często się z tym spotkałem) -No ale się całe szczęście pomyliłem:) Co napewno odważy mnie do kolejnych prezentacji.

 

Już się zastanawiam co pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności