Skocz do zawartości

wip [logo]: cybermi@sto


boba

Rekomendowane odpowiedzi

logo, temat 'cybermisto'

 

logo mialo sie kojarzyć z: ekolgią, nowymi technologiami, wygodą, przyjemnością, nowoczesnością, może rozrywką no i z miastem jak najbardziej..

 

pomóżcie! czy któreś choć troche spełnia te założenia?

 

loga.jpg

 

 

 

pewno bede jescze szukal czegos.. na razie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

i nastepne... owoce rozpaczy

 

loga2.jpg

 

 

no mi na razie tez zadne za bardzo nie odpowiada, dlatego dalem to jako wip ;) mi osobiscie najbardziej leza te z szesciakatami, no ale walcze dalej.. a noz cos wymysle wreszcie sensownego ; )

 

pozdr boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pobawilem sie z tym 'chemicznym' i tym 3 cim z 2 giej serii - tak osobiscie to w tym srodkowym chyba udalo sie pozbyc nieco 'chemii' ; )

 

loga3.jpg

 

..na razie koncze, bo zaczely te loga ' z metra' mi juz wychodzic

 

ps. a jak teraz patrze na te 2 ostatnie z pierwszej partii to az mnie usmiech bierze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym coś doradzić, to tak: pokusiłbym się o nie powtarzanie 3 razy tego samego układu, myśle, że lepiej by to wyszło, gdybyś połączył ze sobą np.: układy z 7,8,9 z pierwszego posta. No i te kolory, do odcieni szarości, czerni i bieli najlepiej by pasował jakiś lazurowy, bo zielo-pomarańczowy motyw obok czarnego gryzą się niemiłosiernie (przynajmniej tak mi się wydaje, bo nie znam się ;p). No i nie wiem czy nie jest troche za pusto, lepiej byłoby zrobić troche większe te układy (szczególnie ten największy z nich powinien być większy).

 

A żeby się kojarzyło z tym z czym kojarzyć się ma, to myśle, że wypadałoby pokazać coś z natury (drzewo, albo liść) połączony chociażby z sześciokątem.

 

Anyway, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej! no to daje kolejne pomysły.. niektore sa tylko tylko lekkim 'retuszem' wczesniejszych, ale jkaos mi tak ciezko to idzie..

 

@BeLiAL nom probowalem cos, ale widzisz - z 'chemicznym' tylko tak mi wyszlo - aha i nie moge robic 1 dnych duzo wiekszych od pozostalych, bo to by mi sie nie zgadzalo z 'zalozeniem' do miasta, a ktorego nie powiedzialem, ze poszczegolne elementy tego miasta sa podobnej wielkosci..

 

no niewazne.. mowicie czy lepiej czy gorzej, bo juz sil nie mam ; )

 

loga4.jpg

 

 

ps. nie sugerujcie sie za bardzo tymi wersjami 'w kolorze' bo chyba nie sa najepsze ;D

 

 

pozdrawiam, boba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wywal pomarańcz, to dynamizm młodość, jest dosć silny i zjada ci na śniadanie komputerową zieleń = ekologia świerzosć też młodość, pamiętaj też że zieleń może mieć złe konotacje, ale nie w tym przypadku.

Domy a`la podręcznik Neuferta wywal odrazu sugerują zatęchłe polskie baraki gdzieś za czasów PRL nie mające nic wspólnego z nowoczesnościa a z chamstwem raczej.

Sześciany świetnie nadają się do jakiejś chemicznej firmy nie do miasta, ktoś z zewnątrz o miastach pojęcia nie mający tak to odbierze.

Tak samo ta pomarańczowa perspektywka jest nie na temat.

Teraz pomyśl:

-cyber może układ scalony ?

-miasto może plac?

 

połącz to :)

To takie szybkie skojażenie moje

 

Najlepsze było chyba to z kodem paskowym, choć nadal nie na temat no i blokowiska racej miło się nie kojażą.

Nie przesadzaj z ilością kolorów sam zobacz że grając mocnymi barwami gubi się sens całości i zamiast dominujących barw masz misz-masz.

Błękity i szarości to mogą być nowe technologie konbinuj. Zacznij od dobrej czcionki i może łagodnej kreski.

Na razie nie trafiasz ale myślę że niedługo wstrzelisz się w temat :)

Trzymam qciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności