Skocz do zawartości

Pennzoil Nismo


sikham

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

no wlasnie gralem w toca pro race driver i posmigalem taka furka, material na felgach do wymiany, reszta jak narazie ok, zderzaka nie widac, zmieniles ? czy ten sam co byl.. aa chaos wlasnie z kad masz te renderki :D:D:D

 

pozdro [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acid w pro race driver jest taki samochód ?? [hmmm] aż musze włączyć

 

Loozack dziś nim jeździłem w Gt3 :P

 

zderzak zmieniłem a texturka na felgach napewno taka nie zostanie ale bedzie napewno ten kolor może trochę ciemniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no jest w wersji 630 koni bodajrze, troche inne ma ospojlerowanie ale to zalezy od zawodów, musisz odkryc ostatnia klase wyscigow w pro race driver zeby pojezdzic

 

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadzam się z pablo...ale mam pytanko...czy to z tyłu z boku maski to jest tłumik?? Jeżeli tak to chyba otwór wokół niego powinien być więszy...przy takiej mocy i ilości spalin to ja nie chciałbym wiedzieć co zostanie z tej maski :P i może większe te tłumiki sikham walnij :)

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponował zrobić z niego low-ridera...hah...ale tak serio...o wiele bardziej mi się podoba nish Opel Astra...widać postęp...bardzo się z tego ciesze bo rokuje to tym że za pare miesięcy albo tygodni:P zobacze kolejną extra furke...a potem jeszcze lepsze :D mam nadzieje :P

 

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Phantom

hihihi...sikham to że ogień z tłumika wali to i ja widziałem :P ale chodzi mi o tłumik z tyłu na masce bagażnika :D

 

pozdro...

 

to nie zaden tlumik tylko wlot paliwa, tu co prawda jest supra ale tak samo rozwiazane jest w kazdym wozie JGTC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

ale motyw ja tez myslalem ze to wydech :D ale nie o tym... własnie szukalem czegos na dysku i sie natknelem na ten tutorial twojego nissana o ktorym wspominalem, nawet maska jest do sciagniecia w calosci :D ..mialem go na dysku caly czas ale tak to jest jak sie ma bajzel...

tak czy inaczej tu jest ta stronka...

http://www.wide3d.no/tutorials/Car_nurms_05.htm

moze sie przyda chyba go juz miales [piwo];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

z tym ze ten tutek ma sie tak samo do nurmsow jak i do poly, wystarczy spojzec.. editable mesh to tez inny obiekt a od poly raczej sie nie rozni bardzo (chodzi to ze nie w nich kontoli nad liniami, tak jak w splajnach i nurbsach) moim zdaniem ten tutek pasuje do wszystich metod, a nurbs swoja droga w maxie kuleje ale ogolnie jest spoks.

[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności