Skocz do zawartości

Mroczny pokój


dami9

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam(y) na forum. Narazie ta pracka nie jest zbytnio tegos, ale dales ja do wipa (masz szczescie;)) wiec do poprawy na 1 plan idzie (przynajmniej mi sie tak wydaje):

- bump na scianach, niedosc ze za mocny to czasami (w rogu) rozmyty...

- ta mgla jest dziwna, za gesta i powinna unosic sie tez wyzej troche

- ogien moze byc jesli ma byc taki klimat, jesli jakas realistyka to do wymiany

- textury na ramach powienienes chyba obrocic

- malo jest wiec wiecej nie widze bledow... kominek daje rade, moze jeszcze te zdj zmien

 

Pozdr i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widze...? gdzie to zdj ;P

 

a juz widze;) ale ten stol ma NOOOGI! hehe zmiejsz je (w szer), zmien ujecie bo jest beznadziejne (dalej troche), bump teraz jest na scianach dobry, ale... ale nie pasuje tam taka texturka, moze zmienisz ja na jakas szara/zniszczona, pajeczyne jabym wyrzucil, ale mozesz ja jakos zmodyfikowac, tam mgla jest lepsza, ale moze moglaby byc w calym pokoju az do sufitu tylko nie tak gesto, troszke tu troszke tam, wiesz o co chodzi... swiecznik fajny. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak bumpa, ogień do wymiany, nie daje światła, brak widocznych źrudeł światła ( prócz ognia ), tekstury zbyt jednolite, bardzo pusto, skąd się wziął ten dym w pokoju, jest nierealny, ale ja nigdy takiego czegoś w pokoju nie widziałem, ramy obrazów zbyt mieszają się ze ścianą, kominek zły - za nim ściana, gdzie jest wylot na dym? duuużo do poprawy, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogień może wyszedł by lepszy przy robieniu go za pomocą cząsteczek? Kiedyś taki robiłem, co prawda był to płomień świecy, ale wyglądał dość realnie ... ściany wyglądają jak z kamienia - do tego tesktura wydaje się być ściśnięta ... stół faktycznie ma zbyt bycze nogi ... to w kącie to pajęczyna? jak tak to nie wyszła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności