Skocz do zawartości

Portret 2D:Twarz kobiety


krzysiek_gfx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dosyć fajnie wyszło ale mam zastrzeżenia do nosa - jakoś nie realnie i górnej krawędzi oka - w przeciwieństwie do dolnej wyszła słabo i kwadratowo - chociaz sie nie znam :P a co do kobitki to chyba brew cieńsza a dłuższa a nie krótsza i grubsza ;) no chyba że w Okluszu takie sa ;) pozdrawiam 3m sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec w Olkusz mieszkaja rozne kobity, widzialem nawet jedna z wasem :D Ale niestety rysowalem ze zdjecia, ktore znalazlem na necie,a wiec: nos,identyczny z oryginalem, wiec chyba realistyczny :) Co do brewki to moze odrobine przesadzilem,chociaz pani na zdjeciu miala dosyc gesta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska mi sie podoba, masz tel? Poważnie to fajnie, jedyne zastrzeżenia mam do miejsca łączenia włosów z głową (na górze takie jasne miejsce), wygląda jak przyczepiona peruka;) Może zrobić tak jak jest w referce, że włosy przysłaniają troszkę tważy?

Mimo tego pracka bardzo sympatyczna (ja tak nie umiem, nawet nie próbuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa6LO zgadzam sie z Toba,ale sproboj narysowac skrzywiony nos albo warge i odrazu kazdy sie przyczepi.....Okej poprawilem brew,laczenie wlosow z glowa(moj 15calowy monitorek juz sie pierdzieli i u mnie tego nawet nie bylo widac),obszar nad okiem,wiecej grzechow nie pamietam.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usta wyszły bardzo fajnei ale - nie staraj sie wycinac górnej krawędzi wokół oka bo wygląda jakbys tak robił - za duzy sharp - postaraj sie to poprawic - no i z tym blurem to Leleń ma po trochu racje. Napewn olepiej jak było na początku ;) ale to nadal nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że zabierasz się za fragment twarzy, lepiej jest całość, wyraźniej widać błędy ;)

Zrobiłeś ją strasznie bladą, fotografia ok ale czasem obraz malowany czy to cyfrowo czy tradycyjnie wymaga by te kolory przetworzyć. Zresztą na fotografii widać fiolety, żółcie, błękity, czerwienie. Jednym słowem wyszła blado i płasko. Druga sprawa, policzek jej spłynął w dół, na fotografii jest bardziej wysmukły tutaj obwisły i płaski. Myślę że zbyt sugerowałeś się fotografią i być może przez to twarz wyszła płasko warto trochę czasu poświęcić na szkic, gdzie można by nadać jej bardziej przestrzenny wygląd. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności