Skocz do zawartości

Scena 3D: Laboratorium (Testy na myszach) [Materiały]


Kronos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 213
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jest gites, bedzie humanitarnie (duzo krwi i mysich flakow) czy tez umeiscicsz tam komputerowe myszki "sadysto"? ;)
fajowo, fajnie by bylo dodac taki troche mroczny klimat, powodzenia;)
hmm... chciałbym żeby właśnie materiały wytworzyły taki nastrój, bo myślę że takie oświetlenie jakie jest teraz zostanie. A myszka będzie jedna żywa, ale wirtualna więc nie ma co się przejmować jak będzie "analizowana" :) (widać ją w szkle lupy tak swoją drogą ... mało ale jednak ;P)

 

jak na razie materiały nie powalają
hmm... no to poprawiamy :D... więcej materiałów + poprawka starych:

 

LWIP7.jpg

 

myślę że jest znacznie lepiej. Te 3 bryłki są do testów odbić, tak mówię jakby ktoś był zainteresowany...

 

pozdrawiam i liczę na krytykę... żeby wątek znów nie wypadł z pierwszej strony :)

 

PS. do złotej galerii to stąd jeszcze daleko ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymateriałowałem (fajne słowo ;P) półkę no i poprawiłem pare detali, np. pobrudziłem krany i zlewy, bo to chyba sprawiało że krany wyglądały "dziwnie".

nie wiem czy nie przesadziłem z plamami na półce i wogóle czy idę w dobrą stronę... po krótkim namyśle jak tak dalej pójdzie to będę musiał robić niektóre materiały od początku bo wyjdą za czyste w porównaniu do otoczenia...

LWIP11_thumb.jpg

 

pozdrawiam

PS. czepiajcie się ile wlezie, bo inaczej temat umiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie orzesadzasz z tym brudzeniem, w końcu to ma być laboratorium, czyli powinno byc "w miarę" czysto. Wydaje mi sie że ostatni render jest trochę za bardzo "zapuszczony". Wg mnie wystarczy parę plam na blacie (te co są są OK), trochę brudnych wytarć w miejscach najczęstszego użycia (np. w okolicach uchwytów), sciemniałe od starości pokrycia mebli itp.

 

Poza tym jestem pod dużym wrażeniem! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy render poglądowy ;] trwało to godzinę i 20 minut więc trzeba zamieścić ;)

 

LWIP12_thumb.jpg

 

Nie wiem czy nie orzesadzasz z tym brudzeniem, w końcu to ma być laboratorium, czyli powinno byc "w miarę" czysto. Wydaje mi sie że ostatni render jest trochę za bardzo "zapuszczony". Wg mnie wystarczy parę plam na blacie (te co są są OK), trochę brudnych wytarć w miejscach najczęstszego użycia (np. w okolicach uchwytów), sciemniałe od starości pokrycia mebli itp.

 

Poza tym jestem pod dużym wrażeniem! ;-)

Wielkie dzięki za odpowiedź ... ostatnio nie widuje ich wiele ;)

No właśnie też mam wrażenie że teraz to bardziej wygląda jak opuszczone laboratorium, ale musze przyznać że ten wygląd bardzo mi się podoba... właśnie dlatego zrobiłem dzisiejszy render, żeby zobaczyć jak komponuje się w tym reszta... chyba nie tak źle... ja jak robie projekt to czas tak szybko mija że bałagan w pokoju robi się wielki ;] ... a naukowcy mają wieloletnie projekty ;P

 

Ale głupio by było żebym patrzył tylko na swoją ocenę więc oceniajcie !

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laboratorium widac ze ejst nowoczesne. a jak jest nowoczesne to monitor powinien byc plazmowy

hehe, dobre :D, a ja zapytam - czemu? Kronos pisał, że to jakieś podziemne labolatorium, więc rząd nie finansuje badań i sprzętu... ;)

 

Ja się przyczepię do tekstur szuflad, o dziwnie wyglądją wszystkie szuflady z podobnymi teksturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przyczepię do tekstur szuflad, o dziwnie wyglądją wszystkie szuflady z podobnymi teksturami.
Tak naprawdę to na drzwiach, meblach (w tym szufladach) jest jedna i ta sama tekstura (4000x1400 zeby wyglądało jakoś ;])... troche chyba za gęste te paski pionowe i może one tworzą taki efekt...

 

laboratorium widac ze ejst nowoczesne. a jak jest nowoczesne to monitor powinien byc plazmowy. i albo jest wyjatkowo duzy, albo jest nieproporcjonalny wzgledem stolu, pozdr
Przepraszam, ale właściwie wszystkie te przedmioty poza lampami i lupą można znaleźć w szkołach... monitor więc też taki... szkolny :) (nie moja wina że szkoły są jakie są ;])

Co do proporcji to jest cokolwiek duży ale chyba przez to że ekran w stosunku do obudowy jest dość mały... poskaluje i zobacze co się uda wykrzesać

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności