Skocz do zawartości

Grafika2D: MyConceptWork


PAINbringer

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dużo myślałem jakby to było gdybym pracował kiedyś jako concept artist ... no bo w końcu niby pracy szukać trzeba ... no i z tego usilnego myślenia wyprodukowałem m.in. to - koncept postaci. Mam nadzieję, że uzyskam tutaj należytą krytyke i komentarze co do pracy.

Pozdrawiam!

 

arlsldr296012802pk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

obrazek jako taki - piknie - ale jako koncept... mam wrazenie ze za malo tu pokazane jak ma to byc zrobione (ciezko by sie z tego modelowalo)

 

fajnie byloby miec taki obrazek do pokazania klimatu postaci (raczej ogolnego widoku) niz faktyczego sposobu budowy tych wszystkich patentow

 

mam nadzieje ze mnie zrozumiesz :D -

 

ale tak czy siak - milo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście to byłaby tylko taka prezentacja, no bo do modelowania to trzebaby wykonać jeszcze z kilka szkiców każdego podzespołu w kilku rzutach, ale to już nie problem.

Robota przy tworzeniu konceptów to nie tylko samo malowanie ale projektowanie (podkreślić prosze), czyli liczyłaby się bardziej sama umiejętność twórczego wykonania projektu (i wszystko inne co można w tych słowach zawrzeć). Jeżeli się myle to niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi. Chciałbym wiedzieć jak z tym jest u mnie (bo oczywiście obiektywną opinie to można otrzymać tylko od osoby 3-ej) i czy byłoby sensowne porywanie się na taką robote w moim przypadku.

Po postu chciałbym rozwiać tutaj kilka swoich wątpliwości ... a tak przy padkiem czy jest może na sali jakiś concept artist?? Nie mam pewności czy takowi odwiedzają te forum, może któryś ofiarowałby jakąś opinię...? A może tu są tylko sie nie ujawniają??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam następny dzisiaj zrobiony concept, również jak widać tylko prezentacja. Czas pracy to jakieś 10h (poprzedni również) - i tu pytanie: na ile się wyrabiam czasowo do tego typu roboty? Chce wiedzieć ile jeszcze nadrabiać w szybkości ... no i jak w jakości.

arlsinner5mv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...

Na pierwszej wszystko jest czytelne - bez problemu możnaby z tego zrobić modleik.

Na drugiej prawie nic nie widać - fakt ze twarzyczka fajna i wyraźna, ale reszta?

nie widać całego modelu - no i brak wyrazistości no i coś z mięśniami brzucha jest nie tak - a 1 ma niepowtarzalny klimat i to swiatło przyjemnie się układa.

 

Pozdr

giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności