Skocz do zawartości

scena 3d: kuchnia


gregorjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gdybym zobaczyl cos takiego w grze to byloby fajnie, ale jako grafika jest cienko. :/

Tekstury do poprawy. Nie wiem czy i proporcje nie sa troche poryckane. Robiles z linijka w reku? :)

W pomieszczeniu jest ciemno.

Na trzecim obrazku najbardziej mi sie podobaja bloki za oknem. :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrus stołu mi się nie podoba ... wydaje sie być mało elastyczny ... do tego co już było wielokrotnie nadminiane - tekstury ... ale bardzo mi się podoba mikrofalówka ... czy to LG? Bardzo podobna do takiej jaką ja mam w kuchni :D ... choć wydaje mi się, że ma jaśniejsze dwuczęściowe guziki (o ile takowe ma ;P) ... oświetlenie też mi jakoś nie podeszło do gustu ... może się nie znam, ale ten błysk na mikrofalówce jest dziwny, skąd źródło tego błysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) front mikrofalówki zrobiłem cyfrówką z fleshem więc od szybki się tak odbiło.

Tak to LG.

 

Chcesz powiedzieć, że to jest box mający na sobie teksture sfotografowanej mikrofalówki? EEEeee... a mi się podobało bo myślałem, że to wymodelowana mikrofalówka z teksturkami ... a tu? - ehhh... szkoda ... Dałem się oszukać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Hunter[...]

 

 

cos.gif

 

TU JEST HUNTER - WIDZISZ RÓŻNICE?

 

 

:P

 

[...]ale model miał przedstawiać mniej więcej meble w kuchni po remoncie u znajomego, dlatego nie męczyłem się zbytnio nad urządzeniami:)

 

Buuuuuuuu... przedstawiać - przedstawia ... co nie zmienia faktu, że słabo ... klameczki szafek są jakieś dziwne ... tekstura drewna przy zlewie jest jakaś dziwna jak i sąsiedniej szafeczki po prawej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności