Skocz do zawartości

Maszyny Bojowe: "Panzer VI"


Rekomendowane odpowiedzi

Całośc robi wrażenie. Bardzo dobra robota. Mam tylko dwie uwagi. Kolor nałożony na pancerz jest ciut za piaskowy. Farba jaką pokrywano czołgi ( Wehrmacht Olive) był trochę innej tonacji.

http://img364.imageshack.us/my.php?image=wehrmahtolivedunkelgelb4rf.jpg

 

Gąsiennice są za jaskrawe.Srebrny byłby do przyjęcia tylko na grzebienich - reszta powinna raczej miec barwę ciemną, taki collage środków konserwujacych, kurzu, błota, rdzy itd...

4621e1sm0gg.th.jpg

 

 

http://img364.imageshack.us/my.php?image=tiger1201sm8fi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Klicek - Dzięki

Leru - Mam nadzieję że się wyrobię

Yaciek - Co do malowania to właśnie takiego koloru użyłem jako podkład tylko że po nałożeniu kilku warstw brudu i rdzy gdzieś się ten kolor rozproszył ale mam nadzieję że model przez to nie traci zbytnio na jakości. Co do gąsienicy to już jest zmieniona.

Bacry - możliwe że jest kapkę za duży nadtym będę oczywiście pracował.

 

A teraz mała aktualizacja, co myślicie chodzi głównie o gąsienice.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz gąsiennice są jak najbardziej ok :] Co do koloru kamuflażu. Jeżeli wstawisz model w otoczenie z okresu wojny jest jak najbardziej wtedy na miejscu.Przecież w toku eksploatacji kolory zmieniały się, ( błoto, słońce , kurz, rdza ). Ew szczegóły , malowanie, czy nałożonego zimmeritu oraz godła jednostek są dostępne w NET-cie. Polecam Panzerwaffe... Generalnie model świetny, dośc wiernie odwzorowujący Tygrysa. Dodałbym jeszcze kilka elementów takich jak - liny zamontowane na zaczepach kadłuba, dodatkowe ogniwa gąsiennic jakie załogi mocowały z przodu kadłuba i na bokach wieży jako zapas i zarazem dodatkowa osłona przeciw pociskom podkalibrowym i kumulacyjnym. Narzędzia, łopata, kilof , łom itd itd . Podniosłoby to moim zdaniem realizm modelu. Wykonałeś już kawał porządnej roboty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki Yaciek za bardzo konstruktywną krytykę, nie już czasu niestety na dobudowywanie sceny, Tygrys będzie stał w muzeum w Poznaniu.

Zostaje tylko kwestia odpowiedniego wpasowania go w otoczenie.

Oto kolejna próba złapania proporcji i perspektywy, jak zwykle czekam na sugestie co poprawić i co zmienić

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sneila - Dzięki

Leru - No niestety muszę cię rozczarować tak już zostanie nie mam czasu na dobudowywanie sceny w 3D, pozatym w samym założeniu praza miała być takim montażem, poprawię jeszcze kolory żeby wszystko miało ręce i nogi i na tym koniec prac nad tygrysem, przynajmniej na potrzeby Bitwy.

 

Pozdrawiam

 

I mała aktualizacja:

http://img205.imageshack.us/img205/3108/muzeum0320jh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma użytkownika "Mitchias" to chyba chodzi o mnie :)

Super, no to postaram się jeszcze potetrać trochę w pracy, poprawić to na co zwrócił uwagę Azakiel, nobo co więcej.

Zdaję sobie sprawę że praca nie jest specjalnie wybitna ale właśnie taka miała być, zależało mi głównie na realizmie, chociaż teraz gdy patrzę na niektóre nominowane prace stwierdzam że mogłem póść trochę inną drogą.

 

Pozdrawiam i powodzenia w finale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności