Skocz do zawartości

Moment krytyczny: skutek uboczny


Rekomendowane odpowiedzi

frontana powierzchnia biurka nie pasuje do reszty blatu (to chyba rozmycie) i widok za oknem od czapy - skoro kamera jest pod takim kątem to na pewno nie byłoby widać w oknie nieba no chyba że mieszkałby gdzieś baaardzo wysoko, a reszta klimatyczna i fajna pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba tupecik mu spadl...;)

ja bym sprawdzil pod biurkiem:))

jesli chodzi o konstruktywna krytyke, to swiatlo - trzeba troche popracowac nad swiatlem, ono stworzy odpowiedni klimat, wczesniejsze obrazki ktore mi pokazywales szly w dobrym kierunku

lokiec dalej nie poprawiony;>

chce zobaczyc ten obrazek wsrod docienionych i nagrodzonych wiec: KEEP WORKING!!

paka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam pytanie !! co chcesz pokazac jego mordka ? bo narazie jest ona bez uczuc.

 

Plus zgadzam sie z poprzednikiem wczesniejsze swiatelko i renderek caly biorka byl inny w moim odczuciu owiele lepszy.

 

Ogolnie pracka mi sie podoba troche dopacowac kilka szczegulow i bedzie miod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..gratulacje dla wszytkich uczestnikow bitwy..

a to FINALNY RENDER:

_____________________________

...A boy closed in the room – he is still forced to learn by his selfish parents who’d like to his son become the genius by all means.For years this guy has been molested by hateful workbooks. This knowledge impresed with aversion reach critical level what suddenly change his mentally and appearance – and transform him to a monster... this is the warning for all which learn too much...

_________________________________

3dsMax 7.0, vRay, Photoshop

_________________________________

skutek_uboczny_no1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności