Skocz do zawartości

[flash] pasierbska.com


Plastique

Rekomendowane odpowiedzi

Hi

Stronka do oceny jak w temacie www.pasierbska.com . Przyznam ze sie troche z nia namordowalem, a efekt jeszcze pozostawia troche do zyczenia... Wsumie to dokonca skonczona nie jest zamierzam pare rzeczy zmienic i tym samym prosilbym o wskazowki i komenty szanownych forumowiczow :)

Wiem ze z kolorystyka cos jest nie halo... ale to swoja droga :)

 

http://img160.imageshack.us/img160/765/layout014kc.jpg

http://img287.imageshack.us/img287/8422/layout029hk.jpg

 

http://www.pasierbska.com/start.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no tak z fontami to tak... ale jest wymog ze musza byc ozdobiaste tytuly... wlasnie sie zastanawiam co by tu, w sumie niemam czasu zeby jeszcze samemu fonty robic, tymbardziej ze to za free. ehh poszukam cos u larabiego do naglowkow a tytuly zostawie jak sa :) dzieki Sans za posta :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy nie to jest jedna stronka pod linkami sa dwa jej pierwsze chaptery, a osoba widoczna na stronie to Karolina Pasierbska taka miła dziewczyna co zaiste pięknie śpiewa sopranem :D

 

hindus fenkju za posta :) fonty poprawione prawie juz ale screenow narazie nowych nierobie bo jeszcze musze troche tam pozmieniac

 

[edycja]

aha i jeszcze dodam ze na strone sa 'tajemne schowki' hehe ale ciii, to tez musze popoprawiac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu ściemniać, potęgą tej strony są fotki ;) A prosty design, miła kompozycja i (miejmy nadzieję :) ) poprawione fonty zwieńczą całość towrząc przyjemną dla oka i ciekawą wizualnie stronkę.

 

Moja uwaga tylko taka: na drugim jpg'u text jest za bardzo zamknięty w tych ornamentach, polecam dać mu więcej światła.

 

I pytanko: czy stronka będzie się "ruszać". Chodzi mi o takie małe umilające życie animki w tle i delikatnie animowane menu, bardzo by mi to pasowało :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten tekst w drugim rozdziale poprawie na pewno, co do ruchu to mysle ze juz sie troche tam dzieje ale i tak chce to bardziej usprawic... menu animowane bedzie napewno ale wlasnie jakos niemialem koncepcji na takowe ... ogolnie jeszcze troche roboty :)

 

Bardzo dziekuje Vorek za posta pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stateczki to moj olbrzymi błąd w postaci skalowanego mc, to jest do poprawy. Jesli ogolnie o stylistykę chodzi to dla mnie tez nie jest zaciekawa, przyczym mi niekoniecznie musi sie podobac a wlascicielce strony wrecz przeciwnie. Stateczki i tym podobne wywijasy, ogolnie klimat jaki panuje na stronce to rezultat mojego podejscia do sprawy; tzn. tak jak zawsze próboje wczuć sie w atmosfere zapodawaną od 'zleceniodawcy' [w tym wypadku to slowo srednio pasuje :) ] zazwyczaj sie sprawdza ta metoda, tym razem niebylo inaczej, temu komu miala sie podobac ta sronka to sie podoba :) a sprawy typowo techniczne jak fonty czy zalosne, skalowane mc to wszystko zawsze mozna naprawic... mam nadzieje :)

 

Serdecznie pozdrawiam Huter dziękuje za posta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, pierwsze wrażenie doskonałe, ale potem zaczynają się pchać w oczy pewne niedoróbki.

1 - statki i ich wstrętne krawędzie

2 - tło obracające się w video jest conajmniej kiepskie

3 - brakuje mi wszędzie przycisków wróć

4 - w galerii można się pogubić bo nie mówi który aktualnie obrazek jest oglądany (chociaż bolda na link ...)

5 - stateczki w Bio za szybko wibrują, wkurzają, powinny leniwie się kołysać ;]

jak to poprawisz to będzie bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale lol oprócz Serifa nikt mnie nie zjechał :/ :( a ja juz mniej wiecej fonty poprawiłem...

 

Nie było moją intencją zjechanie :).

Bardzo ładnie to wygląda. Fonty też nie są brzydkie, ale te które zastosowałeś nie nadają się chyba do flasha bo kiepsko się w nim antialiasują (fajne słowo). Sprawdź może przyciski robione jako bitmapy w photoshopie tym samym fontem ale odpowiednio dobranym aliasingiem będą bardziej czytelne.

A w bio chyba najlepszym rozwiązaniem byłby zwykły arial ~10px bez aliasingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam tylko że w dziale video, kwiecista ramka w zestawieniu z czarnym tłem niezbyt mi leży. nawet bez czarnego tła te kwiaty zupełnie nie leżą. szybciej coś w sepię i metal taki jak na pierwszym screenie.

że tak zapytam: dlaczego nie trzymasz jednej kompozycji? np: tej z pierwszej strony (chodzi mi o kolorystykę)?

 

Edit:

w dziale photo są zdjęcia Karoliny.w takim razie niepotrzebna wydaje mi się jej osoba po lewej stronie. już szybciej bym ją widział w dziale kontakt. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja pojade :P

 

1) mam nadzieje ze loader bedzie ladniejszy. U mnie ledwo co widac ze cos tam na pasku sie rusza

2) animacja stateczkow - po najezdzie na nie przeskakuja do kilku klatek wczesniej chyba, nie wiem czy da sie to poprawic czy nie, ale mnie to denerwuje

3) w bio, stateczek NEWS moglby miec troche odstepu, imo ciezko go trafic

4) w bio, po najechaniu na naszyjnik jest glow, ale po zjechaniu z niego strona chamsko wraca do ciemniejszego, moze przydalby sie jakis fade, zeby tak ostro nie skakalo

5) w bio, ten es,flores jakos podczas animacji kawalkami znika i sie pojawia

6) w music: chmurki od news i video najezdzaja na tekst, moze by je troche na dol dac?

7) w photo nogi jej obcieles! daj tam chociaz czarna blende :)

8) w kontakt jest jakis blad z animacja z tylu poniewaz po prawej i lewej czasami czarny prostokat wyskakuje doslownie na chwilke

9) jeszcze do bio: moze zrob zeby sie cos wczytywalo na poczatek zamiast brzydkiego napisu wybierz dzial?

 

To tyle, za wszystkie grzechy zaluje, obiecuje poprawe i wiecej nie bede najezdzac :)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki chłopaki za komenty, poprawie to jeszcze w miare mozliwości :)

tweety-> hyymm takie wsumie załozenie mialem zeby kolorystyka i troche styl zmienialy sie wdzialach niewyszlo to dokladnie tak jak chcialem, ale przeslanie jest proste ze jak ktos wchodzi do photo to tak bardziej swojsko mialo byc ;) reasumujac sproboje jeszcze poprawic :)

 

illy-> cała masa cennych bugów :D dzięki wielkie napewno to stopniowo bede poprawial, narazie 0 wolnego czasu ale sie postaram...

 

Teraz sie przymiezam do kolejnej flaszowej produkcji, bedzie to stronka znowu dla muzyków, jedank tymrazem troche ostrzej bedzie ;) jakby co to dam pod wasze zacne osądy...

jeszcze raz wielkie dzięki za zainteresowanie panowie pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności