Skocz do zawartości

a.g.f.a. zgaduf prezentuje: Marian Sypie


misiekhc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam... widze ze sobie poradziles juz z serwerem :) Filmik obejrzalem i sie usmialem. Fajna amatorska produkcja (cos w stylu bulgarski poscig...czy jakos tak) z duza iloscia krwi, czyli to co wszyscy normalni ludzie lubia najbardziej :D. Podobal mi sie motyw w fabryce hehe . Powidz mi jak zrobiles ten efekt krwi (malowany) klatka po klatce czy masz jakis inny sposob na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiekhc -> obejrzałem to jeszcze raz omijając sceny przemocy i normalnie super extra. Dlatego mi się nie podobały bo są IMHO za długie. Uciąć te sceny o 3/4, dać trochę więcej rozbrajających dialogów i tekstów ("nie chcę mieć brat francuza" :]) i jest super :)

Odniesienia do "Pulp Fiction" są zamierzone czy to tylko zbieg okoliczności ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema i pozdro wszystkim z pragi...

 

hindus = zwykla cyfrowka

mellodeque = to nie mial byc niemy film ani czarno bialy jest dokladnie taki jaki chcielismy zrobic

superoko = krew i malowana poklatkowo i sok buraczany hehe

heybo = pozdrawiam i sie ciesze

leru = jeszce raz dzieki a do pulp fiction to pewnie ze zamierzone ale to tylko kilka ´´smaczkow´´

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie gdzie czerpalismy ze skurcza? skurcz jest dla nas swego rodzaju kultowa grupa dzieki ktorej zaczelismy sobie robic swoje filmiki ale sie nie wzorujemy na nich, pewnie powiesz ze wasy i okulary... czy skurcz pierwszy uzywal wasow z kozucha? czy pierwsi krecili filmy o tematyce gangstersko-policyjno-strzelajacej? przeciez odglosy naparzania tez nie skurcz wymyslil (widziales filmy karate z 70 lat?), ok podawanie reki z odglosem to pierwsze widzialem w skurczu i jest dobrym pomyslem i co by duzo gadac pasuje wszedzie i robi fajne rzeczy to wrzucamy po skurczu ale generalnie reszta jest od nas i uwazam ze teraz mamy inny styl niz skurcz jedynie szmaty podobne :D,zreszta co tu duzo gadac, kazdy film offowy o tematyce z pistoletami bedzie porownany do bulgarsiego poscigu i innych wypasionych prodykcyj warszawaikow, tak wiec pozdr i juz nie gadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wypas.duzo b. dobrych zwrotów akcji. zresztą co tu duzo mówić..fakt faktem..mozna się pzryczepiać zawsze w nieskończoność..ale o co chodzi?? nie wszyscy muszą lubić.Ja podziwiam i gratuluję..ukończenia.Bo skończyć to jest najtrudniej.I za to brawa. A film 07-zgłoś się to co?! też wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności