Skocz do zawartości

Scena 3d: Domek


Raziel

Rekomendowane odpowiedzi

Yo, po kolejnej przerwie postanowilem wrocic do maxa znow :) tym razem chce sie sqpic na szczegolach i dlatego zanim zaczne cos samemu robic przestudiuje tone tutkow, tu jest pierwsza pracka z jakiegos tutka, troche sam dodalem, ale jeszcze i tak czegos brakuje, prosze o jakies propozycje :)

btw. Mam takie pytanie: jak zrobic zeby niebo w oddali zlewalo sie z ziemia, tzn zeby nie bylo widac czarnego tla.

dom.jpg

dom1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na pierwszy rzut oka prezentuje się nawet fajnie... ale: ;]

 

1. tekstura trawki nie za bardzo

2. płotek bardzo prosty, ale odpowiednia tektura powinna pomóc

3. okna za bardzo odbijają otoczenie.

4. Te płytki przed wejściem chyba dostały BUMP'a w złą stronę ;]

5. przydałaby się jakaś czarna mgła żeby polepszyć klimacik ;]

 

Powodzenia w dalszej pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, domek nawet spoko, ale te płytki faktycznie... W sumie ładną glebę by można było zaliczyć przed własnym domem :)). Aha, jeszcze jedno - daj coś fajnego na środku posesji (tam, gdzie jest pusty plac) - może jakąś fontanne, czy oczko wodne, nie wiem... Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

updejt, troszke sie plotek zwalil i z boku malo oswietlenia, dodalem jakis mur zeby mozna bylo zrobic te gwiazdziste niebo. Jeszcze jest duzo do poprawienia i dodania...

domupdate.jpg

domupdate1.jpg

domupdate2.jpg

dla mnie to i tak wielkie osiagniecie, osiagnelem cel, ktorym byl osiagniecie choc troche realizmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tam nie znam ale o co chodzi z tymi pacholkami zoltymi..a czemu przed drzwiami jest pochylnia dla niepelnosprawnych rozumiem weszlismy do uni nowe wymagania ale moze zainwestuj w schody?.. garaz mnie tez zaciekawil bo niby jest podjazd ale przed drzwiami jest prog i ja bym sie tam bal wjechac moim ferrari:) i przydalo by sie jeszcze jakies dojscie do drzwi bo tak po wjezdzie to glupio (ponoz zle sie idzie w szpilkach) i zastanawia mnie jescze komin chyba ciut za wysoko wystaje ale moze to zludzenie..i koniecznie klamki w tych wypasionych drzwiach wejsciowych:) ale w sumie fajny klimat jak z dr.Queen :) mołej pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w wodzie odbija sie błekitne niebo? Jeszcze słoneczka brakuje. Przerób dziurę na szambo na rzeczkę, albo zlikwiduj mostek. Przydałaby sie trawa, bo ten mech na ziemi zarósł juz wszystko. Nawet juz ścieżek nie widać. Drzwi do garażu ni przypiął ni przyłatał - albo zrób normalne, albo postaw tabliczkę "Tu mieszka Spiderman". Słupki - uważam - do wywałki. No, chyba że to miały być latarenki ogrodowe, ale w takim razie je zapal, bo to już odpowiednia pora. Na podjeździe do garażu namaluj pas startowy, skoro już dałeś sygnalizację swietlną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow pare rzeczy dodalem/usunalem... teraz garaz zmienil sie w szope :P

trawa zarosla w obrebie domu a na zewnatrz skoszona :P

domupdate3.jpg

domupdate4.jpg

domupdate5.jpg

Gdy chcialem zrobic drozke jedene co mogle zrobic to boxa z noisem, texturka i na bokach kamienie, bo nie wiem jak zrobic zeby byl efekt wmieszania sie texturki blota w ta trawe zeby to wygladalo realistycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dam wiecej trawy, wygne, wydluze itd. sprobuje to z dirtem i poprawie jeszcze pare rzeczy, wrzuce efekt pozniej.

Moze jakies sugestie jak zapelnic wolna przestrzen za domem i w obrebie, tylko nie drzewa czy krzaki.

Dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności