Skocz do zawartości

Problem z xvid


rowr

Rekomendowane odpowiedzi

Hemmm no mam problemik strasznie wkurzajacy bo nie moge ogladac filmow a mianowicie jak ogladam jakiegos xvida lub innego divixa obraz lekko zwalnia a dzwiek idzie normalnie co z tym zrobic bo juz pojecia nie mam...

 

Sprzet :

celeron 533 mhz

256 ram

dysk jakis 10 giga

karta riva tnt 2 32 mega

SB 128 pci

 

win 98 se

 

wiem ze sprzet slaby ale kiedys na slabszym ogladalem filmy i tak sie nie dzialo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

karta graf ci nie wyrabia...

smigaly ci kiedys filmy "normalnie"? jesli tak to odinstaluj wszystkie kodeki jakie masz zainstaluj najnowszego divxa Xvida i ac3 to powinno wystarczyc do wiekszosci filmow... a jak to nie pomoze to moze sprobuj zainstalowac allplayera 2.3 lub nowszego bo on sam dociaga kodeki w razie potrzeby (liveupdate)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlacha ptasiorze :P heh no wlasnie tez mysle ze to wina grafiki... tylko w tym problem ze u mojej kumpeli na podobnych parametrach sprzetowych tylko ma gorszy proceki mniej ramu divixy dzialaja bez problemu...nie wiem moze cos w biosie nagrzebac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli podejrzewasz grafe to pozycz od kogos na godzinke czy dwie lepsza i sprawdz jak wtedy sie zachowuje.

buhaha no co ty ludzie mnie znaja kto normalny mi cos pozyczy ????:D:DD:D

 

hemmm a co do kodekow juz chyba wszystko probowalem mysle ze problem tkwi po stronie sprzetu ...:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hemmm no dzieki no wlasnie tak zauwazylem ze stare filmy pokroju LOTR 1 to smigaja normalnie a nowe to niestety problem hemmm chyba faktycznie to wina procka ehhhh i bede usial filmy ogladac u kobiety ....oblecha :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności