Skocz do zawartości

Frustrujący problem... Error w maxie:(


Mizu

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy mialem poprzedniego kompa, wszystko bylo ok, 3D max 6 dzialal mi bz problemu, teraz mam nowego kompa.

 

 

zainstalowalem wiec na nim 3d maxa 6, wpisalem kod rejestracyjny po wyskoczeniu okna przy uruchomieniu maxa, i po kliknieciu DALEJ max odeslal mnie do tego samego okna, jakby zignorowal "DOBRY" kod autoryzacyjny...

 

przez co jestem zmuszony pracowac na trialowej wersji programu ktora skonczy mi sie po 5 dniach.... 2 dzien sie juz z tym mecze....

 

 

Kolejny problem to dziwne errory, zainstalowalem sobie nowy plugin, i podczas pracy z nim(bez instalacji pluginu tego typu errory takze sie pokazywale, ale zadziej) wyskakuja mi dziwne komunikaty..... podam przyklad:

 

 

robie kule w maxie, przypisuje jakis modyfikator, przesuwam, bawie sie nia, tworze swoja scene. nagle, na przyklad po przesunieciu paska klatek animacji lub po wyrenderowaniu sie sceny, lub po zapisaniu pliku, wyskakuje mi dziwne okienko na ktorym napisane jest że wystapil blad w 3D max 6 i program zostanie wylaczony....

 

po tym komunikacie klikam anuluj i program sie wylancza.

 

 

Jest to BARDZO frustrujące, dostawalem nawet czasami napadow nerwicy gdy po dluzszej przerwie w zapisaniu pliku wyskoczyl mi ten error... czym to jest spowodowane?

 

gdy przeinstalowuje maxa wszystko jest ok, do pewnego czasu, nastepnie problem sie powtarza.

 

 

moja karta graficzna to radeon 9600, pracuje na windowsie XP z service packiem 2.

 

 

Prosze o pomoc bo juz naprawde nie moge z tym wytrzymac.... kupienie nowego kompa to powinna byc radosc a nie bezustanna nerwica:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ten error to jak bluescreen w windows 98

 

moze byc przyczyną wszystkiego

 

malej ilosci ramu (bądz za malego pliku stronnicowania windows)

temperatury procesora

virusów

niekompatybilnoscią pluginu

 

czesto jest to wina ramu i przegrzewania sie procka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie jak bluescreen, normalne okienko mi wyskakuje, takie zwykle windowsowe małe, ramu mam 512 ddr, antywirusa nortona z firewallem. o wirusach nie ma mowy, pluginy kompatybilne z maxem 6.... ma ktos jakies pomysly jak rozwiazac moje problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie strasznie czesto tak wylacza, mimo ze mialem bardzo niedawno instalowany system. :( Pozatym zacina mi sie gdy chce powrocic z np. modyfikatora MS do EditPoly. Kill mode sie wlacza wtedy. ;)

512 ramu nic nie daje. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie anpisalem ze to bluescreen tylko go do niego porownałem , poprostu wszykso moze zawazyc na jego obecnosci

 

"Aplication error" jest pospolity i zamiast wciskac cancel mozesz zapisac chociaz backup sceny i ja znowu otworzyc jak nacisniesz ok to napisze w jakim pliku jest backup pliku nad ktorym pracowales przed wyskoczeniem eroru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czasami jest tak ze po tym error`ku plik zapisuje się ale jest popsuty :P, a co do ramu to ja mam 1gb (2x512 na dual`u) i też mam taki błąd czasmi, Ramy neu`ki prawie wiec wykluczam je a winda chodzi normalnie jeżeli chodzi o dual channel. Temperatura procka 47stopni podczas modelowanie i 51 podczas renderowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności