Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Audi A8


urban

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie żebym był expertem w tym co robię....ale spójrz na moje audi a6 (w sygnaturce masz link)....przedni grill (tzw ryj..jak ja to mówię)...spójrz jak wygląda u mnie a potem u Ciebie...a w realu są w 95% identyczne.

Dalej górny kant drzwi faluje. (EDIT: poprawiam się...kant jest już dobry ale ta linia poniżej faluje)

Tylne Drzwi w połowie swojej wysokości na prawym kancie falują.

Maska za bardzo spada na dół.

Podobnie przedni błotnik.

Zakładam że tylne nadkole to nietknięte jeszcze jest i całe do zrobienia dopiero jest.

Światło...światło... nie jestem pewien ale czy ono napewno po prawej stronie idzie ku dołowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż pomyliłem się i trochę źle blue print odczytałem troszkę. Za moją nieuwagą przepraszam

 

audi268jn.jpg

 

oto bugi z którymi nie moge sobie poradzić prosze o jakaś pomoc w rozwiązaniu problemu:

 

bug046mk.jpg

 

oto zbliżenia:

 

bug011bi.jpg

 

bug027oc.jpg

 

bug031gt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy pisać posta pod postem, jeżeli ktoś będzie mógł Ci pomóc to napewno Ci pomoże.

Pisanie "WIELKIMI" literami oznacza 'krzyk' co potrafi również zrazić odpowiadających na posty.

Trzecia sprawa to przeczytaj jeszcze raz mój ostatni post tam napisałem Ci co nie tak. Niektóre rzeczy poprawiłeś co widzę, ale resztę zostawiłeś i nadal wygląda to na jakiś dziwny pojazd.

Co do tych bugów nie mam pomysłów na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xyrion--> cóż jeśli potraktowałeś to jako podniosły ton to przepraszam ale mi na tym nie zależało wsumie można to uznać w moim wypadku nawet za desperacje by ktos mi cos odpowiedział. Problem bugów został rozwiązany dzieki pomocy hkropinskiego :) Jeśli ktoś potraktował moją wcześniejszą wypowiedź jako krzyk to jeszcze raz za to przepraszam go. proszę odpowiedajcie na ten wątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sa male niedociagniecia ale jest wg mnie w miare dobrze - tzn w porownaniu z niektorymi "car maxowiczami modellerami" to mi to Audi przypomina... Wogole to ten twoj model samochod przypomina co juz jest duzym plusikiem :) Chcialbym tylko zebys bardziej zwracal uwage na szczegoly i dokladniej przygladal sie fotografiom. Jak zauwazylem w 1 poscie - piszesz ze to twoje 1 autko - to moge pogratulowac bo widze ze wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Czekam na ciag dalszy - bede obserwowal postepy! :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki wsumie to wszytsko wiem dzięki wspaniałemu nauczycielowi Hkropinskiemu :D ale jego pomocą wspieram się w sytuacjach krytycznych również kożystam z video tutariali z 3d-palace. tam jest spry bug na masce i muszę go zniszczyć osobiście dopiero teraz go zauważyłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówiąc wprost....autor wątku w ogóle nie czyta tego co do Niego piszę... i to już nie pierwszy raz...jak byk było widać że mówię o Audi A8 nonstop i nie zwrócił na to uwagi..... przeglądając cały wątek jestem olewany ......

8-) ........................ZMIEŃ NAZWĘ WĄTKU!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zmienię (kiedy odświerzałem ten wątek nie dało się zmienić nazwy) z powodu nie przewidzianych okoliczności (kara na komputer) nie mogę kontynuowac pracy aż do przyszłego poniedziałku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ja niemoge zmienic juz tematu, zmienia tylko ten w pierwszym poscie a nazwa w widoku forum jest bez zmian, adek chyba wporowadzil ze mozna zmieniac tytul tylko przez 9999sek po zalozeniu watku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już zrobiłeś taki kawał samochodu to i lusterka zrób tym samym sposobem, to niebardzo skąplikowany ale dosyć denerwujący element, ja to robie tak że wycinam kawałek szyby (ten plastik w rogu z którego "wychodzi" lusterko) w nim wycinam dziure i te edgesy wyciągam z shiftem i jakoś idzie :p albo można z boxa zacząć, jakoś tam porozmieszczać te vertexy żeby to przypominało lusterko i potem dopasować do reszty, a tutek jest na gdzieś na tej stronie (max3d.pl :p) tam gdzie jest jak zrobić Renault Laguna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hkropinski większość mojej pracy w maxie to improwizacja bo nie znam technik robienia własciwie równych rzeczy. niestety dziś już żadnego update nie dam ale jutro postaram się skończyć model żadnych shaderów nie daję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności