Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Skoda Octavia


eSHaDeWu

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, ponownie ja (tydzień-dwa temu prezentowałem t34 zrobiony rok wcześniej z zamiarem dopracowania go, jednak był takimi dziwacznymi technikami robiony, że łatwiej byłoby zrobić taki sam od nowa niż go naprawiać....nieważne może kiedyś jeszcze spróbuję )

dzisiaj zabieram sie za samochód bo jednak w tym temacie sie czuje lepiej i mam już trochę wprawy(chyba) dobra oceńcie sami czy coś z tego będzie i (ci co widzieli czołg) czy rok ćwiczeń nie poszedł na marne

 

skodaoctavia2bx.jpg

aha poprzedni wątek uznałem za kompromitujący i wykasowałem - gdyby ktoś bardzo chciał zobaczyć czołg (nie polecam :] ) - niech pisze ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z opóźnieniem i niezbyt dużo bo miałem mniej czasu wolnego prezentuję postępy

siatkę wrzucę ewentualnie ale jak bedzie więcej zrobione

 

skodaoctavia15jr.jpg

 

skodaoctavia20yr.jpg

 

 

zastanawiam sie czy bawić sie we wnętrze czy lepiej jednak poprzestać na exteriorze

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wzgledu na fakt, iz sam takze modeluje ten woz to od czasu do czasu zagladam tu i porownuje prace.. niestety moj projekt narazie zostal wstrzymany.. brak czasu.. ehh.. jezeli chodzi o Twoje autko.. z tylu przy szybie jest krzywo.. nadkole jest inne w rzeczywistosci.. masz za ostra krawedz przy przejsciu z maski do nadkola..

ps. robilem na tych samych blueprintach.. i wierz mi.. sa do d***.. pozdro.. i czekam na wiecej.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

następny apdejt miałem zamiar zrobić przenosząc wątek do galerii 3d ale niech będzie :)

 

skodaoctavia35aq.jpg

tyle udało mi sie zrobić "z rozpędu" a teraz przyda mi sie troche samozaparcia żeby to jednak skończyć

 

oprócz dodanych elementów przede wszystkim poprawiłem przednie nadkole

tu i ówdzie jest jeszcze krzywo ale już raczej nie będę nic poprawiał. i tak dotąd nie mogę się sobie nadziwić że na 10-letniej 15 calówce i 5letniej myszce za 30 zł coś takiego zdziałałem :]

 

ps to nie znaczy bynajmniej że zarzucam projekt - w przygotowaniu są przednie drzwi ;)

 

Pinki -> można gdzieś zobaczyć twoją pracę?

 

 

EDIT: a tu przednie nadkole - mam nadzieję ze troche lepiej wygląda:

 

skodaoctavia51fq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak - kanciasty, wydaje mi się, że nie połączyłeś maski z resztą karoserii, poza tym ma pyt., dlaczego sie nie świeci to drugie światło po prawej [a moze to tylko odbicie światła padające na samochód]. A poza tym to musisz mieć extra myszkę ;] pozdro i powodzenia

 

Ps. Nie poprawiłeś bugów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu:

1. maski rzeczywiście nie łączyłem, a miałem połączyć?

2. lewa lampa to tylko odblask ale materiały i oświetlenie są do porządnego dopracowania (na razie jest tylko standard lightning)

3. bad workman blames his tools ale sprzęt naprawdę rewelacyjnie potrafi wydłużyć mi pracę :] szczęście że przynajmniej komp jest w miarę nowy....

 

to na razie tyle

dzięki za uwagi

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoxik. A co do maski to rzeczywiście się pomyliłem. Zresztą jak sie na Twoim wątku wypowiedziałem to musiałem wyjść na dwór, przy okazji przyjżałem sie samochodowi mojego tatay. Poza tym fajny samochodzik wybrałeś na prackę. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności