Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Katana


Szenszi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nad postacia pracuje to mój drugi wątek :-] ale na szybkie ukończenie tej pracki nie ma co liczyć. Jeżeli chodzi o tą katane to zrobiłem ją by udowodnić wertowi że trzeba sie przykladac do pracy :-> planóje zmienić materiały ale akurat w tej kwesti nie znam się za dobrze :-( Planuje jeszcze dodać na pochwie na miecz wzdłuż niej też takiego smoka i może nadać ostżu efekt glow co o tym sądzicie??? załanczam siteczke przyznam ta katana to normalnie rzeżnia dla procka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RiTikl, wszyscy doceniamy jaki jestes super i jak wiesz wszystko o katanach, ale jak nie chcesz pomoc, to po co sie w ogole odzywasz ? Stwierdzenia typu,

 

Nie będę ci tego wszystkiego tłumaczył, powiem ci jedno, brakuje ci wielu stałych elementów katany.

 

sa raczej dziecinne, cos w rodzaju "wiem, ale ci nie powiem". Podsumowujac, jesli wiesz wiecej na jakis temat, to pomoz jesli mozesz, daj jakies linki, po to jest m.in. to forum, a nie po to, abys mogl sie chwalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie na katanach nie znam ale mi sie podoba szczegolnie jak zrobiles ten sznureczek nie rekojesci(i mam to gdzies jak to sie na prawde nazywa :P) popraw tylko materialy, dorob do niej jakiegos samuraja i bedzie git ;]

 

RiTikl -> jest taka opcja edytuj, korzystaj z niej a nie walisz post pod postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie mój wątek zamienił sie w pole bitwy :-( Padnij granat leci :-> A propo materiałów znalazłem fajny materiał na ostrze teraz tylko mósze się pomeczyć by go dopasować bo katana jest wygięta więc musze jakoś wygiąć też mapke :-( zrobie to Unwarpem ale pierw musze jakiegoś tutka przeczytać o teksturowaniu jak pisałem do tej pory nie bawiłem sie w teksturowanie używałem materiałów maxa i twożyłem ruzne inne materiały pochodne a teksturkami nie bawiłem się :-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Szenszi gratulacje z okazji zaczęcia modelu katany(mam nadzieje że wkąńcu jakiś skończysz :P ). po drugie gratuluje że ci to idzie całkiem nieźle. Smoczek teraz wygląda niesamowicie w 3D. Co do materiałów to popraw je szybcikiem i sypni na foruma.

P.S.

Może to nie dotyczy tego wątku ale Szenszi wymyśliłem broń dla mojej laski. Taakiego blejda ma że chej sokoły :P.(w sumie to z robiłem sobie koncept do mojej nowego charaktra NOGHRI'ego z Stars Wars - trylogia Tymotiego Zana) ale podpasuje do laski.(chyba). Zkątaktuj sie w sprawie animki bo ja cie złapać na GG niemoge. No i wogule ustalmy czy napewno bedziędziemy ją robić. Bo ja niewiem. No to czym sie i napisz mi mejla :P [email protected]

P.S. 2

Sorka że na forum załatwiam swoje priv sprawy!! :)) (MI SKUZI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności