Skocz do zawartości

Kiedy Brazil r/s 2.0 ?? niby już ...


giegu

Rekomendowane odpowiedzi

Brazil wersja 1.xxx istnieje juz ładne pare lat, jednak konkurencja nie śpi i jak każdemu wiadomo stary brazil ledwo daje sobie radę w pokonywaniu rywali (nie mysle o PURE'ach :P).

 

Jednak od niedawna wszyscy z niecierpliwością czają sie na Brazka v 2.0. I ponoć jest :).. z tym że wg polskiego dystryb. Qu..ex to "tylko jedyne" 1000USD... :/ no! ale i tak taniej jak niegdyś :)

 

...póki co Muł nic nie widzi ehh, Rio (trial) też niema :( ehh, to ja już sam nie wiem czy jest czy niema :/ Czy to znaczy że nic mi nie pozostaje jak kupić za te jedyne $? hmm...??

 

Wypowiedzcie się proszę bo nigdzie nie ma takiego topiku.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tylko wspomnialem o mule, trzeba przeciez w jakis sposob sprawdzic soft przed kupieniem co nie? A jak bedzie oki to i tak chce kupic oryginal, tylko musi byc oki.

 

Wiesz... nie kupuje sie kota w vorku :) a juz tym bardziej za 1000usd

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: xobotok milczy :)

 

edit 2:

Brazil r/s 2.0 is due for release in fall 2005. So what's included? Here's just a partial list:

 

* Advanced, flexible shaders allow for creating everything from photoreal to highly stylized cartoon renderings

* Seamless integration in 3ds max/VIZ, which offers the most natural and efficient artist workflow of any renderer available

* Production proven, scalable, full-latitude, and reliable core that delivers on jobs large and small

* Complete lighting system including area lights, ambient occlusion, and 2 methods for full GI

* Rendertime displacements, 3d motion blur, and implicit surface rendering

* Core-level caching and on-demand buffer generation for irradiance, baking, and nearly infinite data handling

* Enhanced workflow and comprehensive settings management tools for further streamlining artist workflow

* Improvements throughout the system resulting in reduced memory footprint and better performance when combining disparate features

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Improvements throughout the system resulting in reduced memory footprint and better performance when combining disparate features

 

Czy to mam rozumieć jako usprawnienie silnika i szybsze liczenie GI?? No bo tak miedzy nami u brazila to ciezko bylo z szybkoscia do tego te sample usuwalne tylko na wyśrubowanych ustawieniach luma :/

 

Hmm, daj boże ze jest szybszy lepszy i ladniejszy, to spelni sie moje marzenie :)

 

Dzieki za odpowiedz M@ti :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to chodzi tylko lepsze zarządzanie pamięcią... nie liczyłbym na jakiś drastyczny wzrost wydajności :)

Mam nadzieję, że się mylę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku - przecież nie padły żadne konkretne linki :) Nowy brazil to wielkie wydarzenie (mam nadzieję ;), więc każdy chce się czegoś dowiedzieć :P

Niemniej jednak sorki za offtopa i poprzednie rozważania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze brazil wrzuca w 2.0 takie rzeczy gdzie w innych rendererach sa juz one od dawna troche to dziwne, wiem ze to jest czesc listy zmian, mam jednak nadzieje ze reszta zmian bedzie nie tylko co rewolucyjnych ale takich, ktore beda ulatwialy prace w uzyskiwaniu bardzo dobrych efektow.

Imo na dzien dzisiejszy brazil niestety goni inne renderery pod wzgledem rozbudowania i boję sie ze wersja 2 bedzie ograniczala sie do wrzucenia tylko tych rzeczy ktorych brazil nie posiada wzgledem innych rendererow :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście, że producenci popularnych rendererów olewają userów?

chaos, vray 1.5 podobno miał wyjść tuż po premierze 3ds maksa 8

cebas, finalrender4maya 2.0 premiera 2005

nexlimit, stałe przesuwanie daty premiery

splutterfisz, -||-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a brazilowcow wszyscy maja gdzies...:[ no ale takie zycie swoja droga jeszcze rok dwa temu calkiem sporo ludzi uzywalo brazila a teraz? na jednej rece mozna wyliczyc... no ale jak sie ma takie podejscie...

no i nie rozumiem takiego traktowania po co pisac termin jak sie go nie dotrzymuje :/ chyba ze sie kocha dawac nadzieje innym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności