Skocz do zawartości

[pojazd] JEEP WRANGLER


sysol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów kolejny samochodzik ( na czymś trzeba sie uczyć modelować hehe ) tym razem JEEP WRANGLER. Do dorobienia mam jeszcze kilka szczegołów np zamknięcie klapy oraz cała deske rozdzielczą i przednie fotele no i oczywiście poprawki błędów, o których wychwycenie proszę... na moje oko musze poprawić łączenia błotnika maski i tego pod szybe na przodzie .... Pozdrawiam i czekam na komentarze.....

 

1. wran3a.jpg

 

2: wran5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe no dobrze nastepne wrzuty dam mniejsze poprostu chciałem, żeby łatwiej WAM było wychwycić błędy pozdrawiam... może wieczorem dam jakiś update o ile wyrobie się z czasem i poprawie podłogę

 

kome-> można coś więcej o tym displace, chociaż bumpem mi się bieżnik podoba to zawsze warto sprobować czegoś nowego POZDRAWIAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mału upload tyle zdażyłem zrobić obniżyłem tą podłogę wg wskazań .:qba:. jeszcze musze powalczyc z teksturami na deske rozdzielcza bo nie będę tego modelował nie czuje się na siłach jeszcze tak wchodzić w szczegóły. Pozdrawiam .... i licze na komenty

 

wran6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.... Fajny jeepek. Moim zdaniem powinien dorobić jeszcze może z przodu tą kratownicę, co mają jeepy, ale nie wiem, czy w tym projekcie masz zamiar to robić... Ładnie Ci wychodzi. A poza tym powodzenia w dalszej pracy. ;)

 

ps. Fajniutko Ci wyszły te zawaiasy [dobrze mówię???] i ładnie ogólnie modelik zrobiłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu_1990 Dzięki za pochwałe co do krat to na zdjęciach, z których korzystam nie ma krat na tym modelu więc nie robie i ja skończe jeszcze wnętrze i może zrobie jakąś prostą scenkę i to by było na tyle... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do gąbek pomyśle może jakąś nędzna imitacje czegos podobnego uda mi się stworzyć ale to jutro i to przy dobrych wiatrach bo nastał tydzień gdzie musze pozałatwiać kilka spraw na uczelni i starałem sie o taką pracę i też może być ciężko z wolnym czasem na grafike. Liczę, że ten model uda mi się doprowadzić do końca bo mam jeszcze na październik do skończenia hale sportową mojej uczelni w ramach kółka naukowego no i wypada coś się podszkolic w netware i wogóle w administrowaniu bo praca głównie na tym będzie polegała... no ale zobaczymy... Pozdrawiam i dzięki za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry + no super DZIEKI :] nie jest źle ale jeszcze dużo do zdobycia :] a co do środka to wiem wiem ale małe doświadczenie i umiejętności nie pozwalają mi narazie na lepsze wykończenie tego wozu a to zdjęcie to potęga google.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności