Skocz do zawartości

moja 1 animacja pomoc!


Freak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Kumpel poprosil mnie zebym mu zrobil na konkutrs wirusa w 3d no wiec z modelowaniem tego wira nie bedzie problemu ale chcem zrobic animacje ktora polegala by jedynie na obracaniu sie tego wirusa wokul osi.Nie mam pojecia jak to zrobic bo nigdy nie prubowalem niczego animowac a w interenecie nie znalazlem zadnych przydatnych mi tutoriali :( No wiec powiedzcie mi od czego zaczac jakis link do tuta(wiem ze byl kiedys,gdzies do animowania baczka i taki by mi sie przydal tylko nie moge go znalesc ;/) oto link do wirusa http://www.vircolab.com/content/backgrounders/www.vircolab.com/hiv_virus.gif tak bedzie wygladal i chcem zeby sie obracal ;)

 

Dzieki bardzo i pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ew. klikasz na górze maxa w magiczny tool zwany "help" a w nim zaznaczasz rownie magiczna opcję: tutorials, w ktorych wybierasz sub mode: animation... potem wszystko w twojej głowie sie oblicza.. renderuje, interpoluje wrapuje i bog wie co jeszcze a w efekcie po 5 minutach umiesz animować w maksie. gu lak! end let de fors bi łyd ju!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: on tylko zaproponował logicznie jeszcze jedną wersję rozwiązania w myśl wierszyka:

 

Gałki na mole! Gałki na mole! Uniwersalne gałki na mole!

Bierzemy mola w palce, kładziemy go na gałce,

Gałka jest śliska, mól się ześlizga,

Łamie sobie piąte krzyzowe, a my go gałką w głowę.

A pyta pan, czy nie mozna by tak... od razu?

No... można i tak, mozna i tak...

 

Takich wierszyków jest cała seria. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no rozumiem, tylko ze Freak moglby zaczac auto-key'owac kamere w roznych pozycjach bo nie wiedzialby o sciezce i brzydko by mu wyszlo, bo kamera by skakala i tracila na plynnosci. Rozwiazanie jest oczywiscie dobre ale nie dla laika w animacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności