Skocz do zawartości

"3ds max 5 Projekty i rozwiązania" a max v.7.0


mauryc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam takie pytanie. Jestem szczęśliwym posiadaczem 3Ds max'a 7. Dotychczas kożystałem z prog. BLENDER wiec w max'ie jestem poczatkujacy. Mianowicie chciał bym się dowiedzieć czy owa książka "3ds max 5 Projekty i rozwiązania" "pasuje" do 3ds max 7 ponieważ chcę ją zakupić. Pytam bo w przypadku blendera w nowych wersjach zmieniono interface i starsze wersje instrukcji dla poczatkujacych były nie jasne. Czy wersję 5.0 i 7.0 różnie cos jeszcze oprócz nowych możliwości? Czy bez problemu poznam podstawy 3ds max 7.0 z tej książki? Mam 3dz max 7.0 bible po ang. lecz niestety w pdf co mi nie pasuje ponieważ czytać 1200 stron z monitora może zmęczyć, a wersje książkowa bym musiał zamawiać za większe pieniądze. JEŻELI JEST NA TO ODPOWIEDZ NA FORUM TO BARDZO, BARDZO PRZEPRASZAM ZA TEGO POSTA ! ! !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

do blendera były niezłe. W pdf 1300 stron wiedzy od poruszania myszką do zaawansowanej animacji. hehe BLENDER to jest coś, skąplikowany, ale warto się miesiącami go uczyć. 3Ds max jest podobno najlepszy w klasie więc się nie moge doczekać pierwszych renderingów :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie, ksiazka o ktorej mowisz to najlepsza pozycja do maxa dostepna po polsku. mozna kupowac w ciemno, a co do tutoriali z netu to na poczatek sa nie najlepszym wyborem, bo ucza jak cos zrobic, ale tylko tego, nie tlumacza jak dziala program i takie tam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzięki ! Czyli kupuje tę książke :] W blenderze wszystko szło odruchowo, a po włączeniu 3ds max'a nie wiedziałem jak się przesówa i obraca model :P Oj potrzeba mi dokładnego opisu co i jak i to od samiutkich podstaw. Wiele komend jest znajomych tylko nie wiem gdzie i co kliknąć. Czas na pierwsze zapoznanie. WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC !!! BARDZO MNIE CIESZY ŻE MOGŁEM DOŁĄCZYĆ DO TAK WSPANIAŁYCH UŻYTKOWNIKÓW ZNAKOMITEGO PROGRAMU, KTÓRYM NIEWĄTPLIWIE JEST 3Ds MAX :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie, ale moze mi ktoś powiedzieć czy z tej strony idzie jakoś zassać animacje, ponieważ przeglądając galerie w opisach widziałem tylko screen'y Np. 1 MAY - Daniel Zduńczyk >>> The Cathedral - Tomek Bagiński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam jestem szczęśliwym posiadaczem "3ds max 5 Projekty i rozwiązania". Uważam, że jak ktoś jest zielony w maxie, to to jest podstawa. Później można się douczać z tutków w necie i rad na tym forum i podobnych mu forach.

Co do interfejsu to dużych różnic nie ma. Ja się przesiadłem z 5 na 7 bez absolutnie żadnego bólu. :)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności