Skocz do zawartości

MGS4 : Gunes of the Patriots Trailer


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przydało by się coś na temat napisać w tym wątku a jako że serię MGS bardzo lubię to napiszę :D Trailer wygląda pięknie, już odkładam kaskę na PS3 ;) Jak zwykle Hideo zadbał o odpowiednią dawkę specyficznego humoru. Grafika, fizyka, animacja itd. poprostu wgniatają w fotel. Szkoda że w pracy nie mam głośników i nie mogłem sobie posłuchać muzyki.

 

Snake już dziadek hehe, weteran z doświadczeniem i problemami z kręgosłupem :)

 

Czekam na gierkę i PS3 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek to tak jak ja - kocham całą sage MGS - lepszej gry z tyloma zwrotami akcji i wspaniałą fabułą nie uświadczy jeszcze długo - pamiętam te momenty kiedy Meryl dostawała kulki od SniperWolf :] etc..gdy wychodził Metal3 chodziły plotki że Hideo zaprzestaje prac nad MGS i resztą zajmie się ktoś zupełnie inny - zastanawia mnie czy tak jest w przypadku tej wersji - no i co będzie dalej skoro tak już Snake'a postarzyli to kto będzie w następnej cześci głównym bohaterem ? niepodoba mi sie troszke to założenie zrobienia go jeszcze starszym bo teraz powoli zaczyna (przynajmniej mi) przypominać Ocelota :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie czy tak jest w przypadku tej wersji - no i co będzie dalej skoro tak już Snake'a postarzyli to kto będzie w następnej cześci głównym bohaterem ? /
krążyły też plotki, że po wersji 2 mgs już się nie ukaże następna.

-może będą robić prequele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności