Skocz do zawartości

pojazd 2d-peugot 2015


miwt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak Dla Mnie Za Bardzo "pocioŁeŚ" Blache

- Kola Sie Troche Sypia, I Zwroc Uwage Na Przod, Taki Dziob Sie Zrobil, Zaden Z Samochodow Tak Nie Ma, Prawie Przecinak, Ale Spoko Wyrobisz To.

Wiem Ze Łatwo Sie Rysuje Brylaste Kanciaste Formy, A Trudno Oble I Gdzie Niegdzie Napiete, Pomysl Tez O Cieniu,

Ale Brawo Fajnie Ze Pracujesz , Super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za rady..w sumie cien zwykle robie..tutaj jakos wyjatkowo nie zorbilem..bo projekt robilem na szybko ...pierwsze co mi na glowe przyjdzie...gdyz mialem tylko godzine czasu..a co do bryly..to wiadomo ze oble sie gorzej rysuje...ale obe tez nie sa w moim stylu....bardziej lubie projekty zarowno na papierze jak i w rzeczywistosci z dominujacymi ostrymi liniami typu renault.....a jesli chodzi o tyle pogiec to w sumie masz racje za duzo ich...ale kto wie moze takie szalone projekty a nawet zdecyowanie bardziej beda smigac po drogach...tylko jak zwykle nie polskich:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonanie ok..tylko nie podobaja mi się nadkola(są troche takie nowatorskie jakby były z twojej pierwszej mysli a nie ostatecznej) i światła mi się nie podobaja bo są czerwone i przypominają za bardzo oczy jakiejś besti a to dla mnie zbyt duze nawiązanie do niby "agresywności" samochodu a tym bardziej do peugota bo francuzi bardzo agresywnym narodem nie są(są raczej eleganckim, ale bez przepychu jaki widac np w mercedesach lub rolsach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności